RIJKSWATERSTAAT meetkundige dienst hoofd (v/m) (stafafdeling voorbereiding stafmedewerkers <v/m) lid van het directieteam (v/m) tevens hoofd van de hoofd afdeling luchtkartering De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch-wetenschappelijke directie van de Rijkswaterstaat. De MD ondersteunt de Rijkswater staat op geodetische en aanverwante gebieden door: - advisering; - op toepassing gericht speur- en ontwikkelingswerk; - het uitvoeren van specialistische metingen en karteringen. Als gevolg van de brede taakstelling van de Rijkswaterstaat is de MD actief op vrijwel alle vakgebieden binnen de geodesie en op tal van aan grenzende sectoren: landmeetkunde. HOOFDAFDELING MARIENE EN TERRESTRISCHE GEODESIE vac. nr. 6-5012/0998 De hoofdafdeling bestaat uit ca 250 mede werkers, waarvan het merendeel landelijk gespreid werkzaam is. Binnen de hoofd afdeling vindt een ingrijpend verande ringsproces plaats. De hoofdafdeling is binnen de Rijks waterstaat belast met en verantwoordelijk voor de volgende taakvelden: - Terrestrische geodesie: landmeetkundige inwinning; advies en assistentie ter voor bereiding (grondverwerving grenzen); ontwerp (digitaal terreinmodel) en uit voering (maatvoering, verrekening) van bouwprojecten; - Mariene geodesie: betreft de beleids vorming (internationaal) en de zorg voor moderne plaatsbepalings-waarnemings- technieken; - Speur- en ontwikkelingsprojecten gericht op genoemde velden. Functie-informatie: - initiëren en afstemmen van de beleids vorming vanuit de sectoren van de hoofd afdeling en realisatie hiervan; - beleidsmatig inspelen op maatschappelijke en vakinhoudelijke ontwikkelingen; - zichtbaar maken en initiëren van activitei ten gericht op een effectieve bedrijfs voering van tie centrale en decentrale onderdelen; - lid van de besluitvormende staf (besturing hoofdafdeling en input directieteam MD); - leiding geven aan de afdeling Voorbereiding die gericht is op planvormingen werk- coördinatie. Functie-eisen: Voor deze functie wordt gezocht naar een geodetisch ingenieur (ac). - goede management- en bedrijfskundige kwaliteiten; - brede inhoudelijke kennis van de werk velden binnen de hoofdafdeling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: - produktiegericht financieel inzicht; - mensgericht, sociale instelling. mariene geodesie, satellietplaats bepaling, fotogrammetrie, topo grafische en thematische kartografie, geo-informatiesystemen en remote sensing. Het beleid is gericht op: - verbreding en verdieping van de op toepassing gerichte technisch- wetenschappelijke know-how - implementatie van nieuwe methoden en technieken - verdergaande automatisering. Om dit beleid mede gestalte te geven dienen bij de Meetkundige Dienst de hiernavolgende functies op korte termijn vervuld te worden: Salaris: max. 6.854,- per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de hoofdafdeling, drs. G.J.C.M. Percij, of door de personeels consulent, dhr. L.J. Seriese onder nr. 015 - 56 92 00. vac.nr. 6-6805/0998 Het werkterrein van deze staf medewerkers omvat: - speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van specialistische landmeetkunde, mariene geodesie en satellietplaatsbepaling t.b.v. eigen en andere diensten van de Rijkswaterstaat; - beleidsvoorbereidende en ondersteunende werkzaamheden. Functie-eisen: HTS-diploma op landmeetkundig of hydrografisch gebied, bij voorkeur enige jaren praktische ervaring. Voor deze functie geldt: - vermogen om in multidisciplinair verband te werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede kennis van moderne talen, vooral engels; - goede contactuele eigenschappen; - doelgerichte en inventieve instelling; - belangstelling om op een breed gebied werkzaam te zijn; - bereidheid tot het verrichten van onregelmatige diensten; - geen last hebben van hoogte- en watervrees; - in bezit zijn van rijbewijs. Salaris: max. 5.221,- per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de stafafdeling, dhr. ir. J.H.M. v.d. Wal onder nr. 015-56 92 82, of door de personeelsconsulent, dhr. L.J. Seriese onder nr. 015-56 92 00. HOOFDAFDELING LUCHTKARTERING vac.nr. 6-6806/0998 Functie-informatie: de leiding van de Meetkundige Dienst berust bij het directie team. Als lid van het directieteam wordt meegewerkt aan de voorbereiding en uit voering van het beleid de gehele dienst betreffende. De hoofdafdeling Luchtkarte ring verricht kartografische (klein- en grootschalig), fotogrammetrische, repro- grafische en fotointerpretatie werkzaam heden ter vervaardiging van producten t.b.v. RWS-diensten en - in geringe mate - t.b.v. derden. Een stafgroep fotogrammetrie en kartering verricht veelal in multidisciplinair verband speur- en ontwikkelingswerk, adviseert en geeft ondersteuning bij de uitvoering van de taakvelden. Tevens wordt binnen de Hoofdafdeling technisch weten schappelijk onderzoek verricht naar de operationele toepassingen van remote sen sing technieken in Rijkswaterstaatsverband. Totaal zijn 200 mensen bij de hoofdafdeling Luchtkartering werkzaam. De functie vergt naast inventief technische bekwaamheid, een productiegericht en financieel inzicht en een mensgerichte instelling. Vereist: technisch academische opleiding b.v.k. op geodetisch gebied; ruime leiding gevende en management ervaring; ervaring met veranderingsprocessen; creativiteit, dynamiek en flexibiliteit; samenwerkings- gerichte instelling; onderzoekservaring strekt tot aanbeveling. Salaris: min. 6.182,- en max. 8.054,- per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van dienst ir. R. Vellema, of door de personeelsfunctionaris de heer F.K. Boelema. onder nr. (015) 56 92 00. Voor alle bovengenoemde functies geldt standplaats Delft. Van de te benoemen medewerk(st)ers zal qua instelling en inzet een hoge kwalitatieve bijdrage worden verwacht. Anderzijds kan erop worden gerekend dat men met vele aantrekkelijke aspecten van de verschillende vakgebieden van de MD te maken krijgt. Voor alle vacatures geldt dat het volletijdfuncties (38 uur per week) zijn. Tevens geldt voorde vacatures dat een psychologisch onderzoek deel kan uit maken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) en uw huis adres met postcode, inzenden voor 9 november 1986 aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Bovengenoemde (bruto) salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Meet kundige Dienst toegezonden. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur.

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 32