oranjewoud 'Oranjewoud' is een onafhankelijk ingenieursbureau, dat gespecialiseerd is in de inrichting van stad en land. Bij het bureau werken 800 mensen. De omzet bedraagt circa f 88 min. Ongeveer tweederde van de omzet komt van de overheid (gemeenten, waterschappen, recreatieschappen, provinciale- en rijksdiensten); de resterende omzet is hoofdzakelijk af komstig van industriële ondernemingen. Het hoofdkantoor staat in Heerenveen. Daarnaast is er in bijna elke pro vincie een regionale vestiging. Ook in het buitenland is 'Oranjewoud' ac tief. 'Oranjewoud' richt zich in het bijzonder op de gebieden algemene ci- vieltechniek, constructies, cultuurtechniek, geodesie, sport-, recreatie- en groenvoorzieningen, ruimtelijke planning, bomen en bossen, werktuig bouwkunde, electrotechniek, energie en milieuzaken. De werkzaamheden hebben betrekking op onderzoek, advies, beleidsplannen, projectvoorbe reiding, directievoering en uitvoering, alsmede beheer en onderhoud. Te vens adviseert 'Oranjewoud' opdrachtgevers met betrekking tot subsidies, vergunningen en automatiseringsvraagstukken. Jaarlijks worden meer dan 1.500 projecten behandeld van uiteenlopende aard. Het betreft niet alleen grote multidisciplinaire projecten, maar ook dienstverlening van kleinere omvang. Het 'Oranjewoud' Activiteitenverslag geeft hierover uitgebreide informatie. U kunt het kosteloos aanvragen bij het hoofdkantoor. oraniewoud m® \m\im Hoofdkantoor/District Noord Koningin Wilhelminaweg 1, Postbus 24 8440 AA HEERENVEEN, Tel.: 05130-34567 District Midden Wisselweg 1, Postbus 10044 1310 AA ALMERE-STAD, Tel.: 03240-96411 District Zuid Slotlaan 15, Postbus 40 4900 AA OOSTERHOUT, Tel.: 01620-55953 Overige vestigingen in: Apeldoorn, Assen, Boskoop, Driehuis, Goes, Heerlen, Lomm en Stadskanaal.

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 42