HT S'er-landmeten (m\v) als assistent rayonchef Gemeente Rotterdam Gemeentewerken Rotterdam is een stad van rond 600.000 inwoners, de grootste haven ter wereld en een industrieel centrum. Openbare voorzieningen moeten er voor zorgen dat de stad haar functies kan vervullen. De Dienst van Gemeentewerken Rotterdam zorgt voor deze voorzieningen: wegen, riolering, plantsoenen en openbare gebouwen. Grote infrastructurele werken zoals metro, bruggen, tunnels en havens zijn aan gelegd en moeten onderhouden en - waar nodig - aangepast/gerenoveerd worden. Om al deze taken goed te kunnen uitvoeren heeft de Dienst van Gemeentewerken Rotterdam ongeveer 2.500 mensen in dienst die dagelijks bezig zijn met het ontwerp, de bouw en het onderhoud van deze openbare voorzieningen in Rotterdam. De Dienst van Gemeentewerken Rotterdam vraagt voor de buitendienst van de afdeling Beheer, Landmeten en Kartografie een De afdeling Beheer, Landmeten en Karto grafie is een onderdeel van Gemeentewerken en onder meer verantwoordelijk voor informatie verzameling en -verstrekking op het vakgebied van de landmeetkunde. Topografie- en grond slagmetingen, deformatie- en constructiemetin gen, alsmede algemene metingen worden met behulp van geavanceerde elektro-optische apparatuur uitgevoerd en - ten dele - geautoma tiseerd verwerkt. Tot de taak behoort - naast het zelfstandig uitvoeren van gecompliceerde landmeetkundi ge metingen - het coördineren en voorbereiden van te verrichten metingen en het assisteren van de rayonchef bij bedrijfsvoeringsaangelegenhe den. Er zijn door het werk vanzelfsprekend veel contacten met aannemers en opdrachtgevers, zowel binnen als buiten de dienst. Voor deze functie is een opleiding HTS- landmeten vereist. Ervaring wordt op prijs ge steld, evenals een positieve instelling ten aan zien van (voortgaande) automatiseringspro cessen. Het salaris bij aanstelling bedraagt maxi maal f 4.098,- bruto per maand en is mede afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer ir C. Zeillemaker, chef van de afdeling Beheer, Landmeten en Kartografie, dan wel zijn naaste medewerker de heer W. van Kep- pel, telefoon respectievelijk 010-4894331 en 010- 4894341. Vacaturenummer 86.789/GEO Schriftelijke reacties onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de enve loppe binnen 14 dagen te zenden aan: Dienst van Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Perso neelszaken, Postbus 6633,3002 AP Rotterdam. ■fa •:«»v NGT GEODESIA 86 447

(NGT) Geodesia | 1986 | | pagina 37