GEMEENTE NUMEGEN Chef bouw en mutatie digitale bestanden, tevens plaatsvervangend afdelingshoofd m/v DIENST STADSONTWIKKELING De afdeling Openbare Werken/Landmeten, deel uitmakend van de dienst Stadsontwikkeling, levert naast de gebruikelijke landmeetkundige werkzaamheden, een belangrijk aandeel in de totstandkoming van een gemeentelijk Vastgoed-informatiesysteem. Landmeten heeft momenteel 14 medewerkers, verdeeld over een binnen- en buitendienst. De afdeling Openbare Werken/Landmeten heeft op korte termijn behoefte aan een (38 uur*) Taken: coördineren en leiding geven aan basis- kaartvervaardiging en mutatieprocessen; ontwikkelen van werkmethodes, leidend tot een digitaal topografisch bestand, mogelijk als onderdeel van een vastgoed informatiesysteem; analyseren van consequenties op finan cieel, technisch en organisatorisch gebied van koppelingen tussen administratieve bestanden en topografische bestanden; leveren van een aandeel in het beleid van de afdeling Openbare Werken/Landmeten; Functie-eisen; diploma HTS/Landmeetkunde; ervaring op het gebied van digitale bestan den en IG-systemen; kennis van geautomatiseerde landmeet kundige (deel)processen; goede contactuele en organisatorische eigenschappen; enige leidinggevende ervaring. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f 5.221,— bruto per maand bij 38 uur.* Bij gelijkwaardige kandidaten gaat de voor keur uit naar een vrouw. Het aantal formatie-uren is 38; kandidaten die de functie in 36 uren willen vervullen, genieten de voorkeur. Informatie: Voor eventuele informatie over deze vaca ture kunt u zich richten tot de heer N. Mathijssen, hoofd afdeling Landmeten, tel. (080) 29 27 54. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de Dienst Stadsontwik keling, Postbus 571, 6500 AN Nijmegen, onder vermelding van vacaturenummer 796. 28 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 28