Is diE NAAM dAN MET WAT TE ROMANTi oranjewoud Een bodemsanering van 55.000 m3 in Haarlem.,. Overkapping en uitbouw van 'Thialf' in Heerenveen... Advies en training bij tuinbouwproject in Peking... 9 Oosteihout 'v„' Hoofdkantoor Heerenveen Districtskantoor Noord Nederland, Koningin Wilhelminaweg 1 Tel: 05130- 34567, Districtskantoor Midden Nederland, Almere, Wisselweg 1 Tel: 03240-96411Districtskantoor Zuid Nederland, Oosterhout, Slotlaan 15 Tel: 01620- 55953, Misschien. Ons onafhankelijke ingenieursbureau ging echter 35 jaar geleden in dat 'Friese Haagje' van start en heeft daar nog steeds zijn hoofdkantoor. Zodoende dus. Dat is echter geen beletsel - in tegen deel! -voor overheden en bedrijfsleven om 'Oranjewoud' op rationele, zakelijk/technische gronden tot partner te kiezen, Behalve die naam is er namelijk weinig romantisch aan ons multi disciplinaire bureau dat jaarlijks zo'n 1500 projecten uitvoert op het gebied van stads- en landinrichting. Ook onze H geautomatiseerde beheersystemen (van riolering tot sportvelden) laten geen ruimte voor romantiek. Dankzij de steeds up to date en op de toekomst gerichte kennis en gedrevenheid van onze 600 medewerkers kon ons bureau uitgroeien tot een nationale onderneming met vestigingen door heel Nederland. Daarbij worden grensover schrijdende activiteiten, van China tot Peru, niet geschuwd, Vergeet dus de romantiek die in onze naam schuilt. Onthoud echter het onderscheidende van dat alerte en flexibele 'Oranjewoud'. What's in a name? Misschien dit: 'Oranjewoud'... daar waaien frisse winden! Wat doen wij zoal? Er is een royale brochure met een bloemlezing van onze veelzijdige activiteiten. Eén telefoontje naar ons hoofdkantoor en u krijgt dat Activiteitenverslag e NGT GEODESIA 87 29

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 29