Is dfe NAAM ORANJEWOud dAN INliET W/AT I TE ROMANTISCH f Metingen t.b.v. spooronderhoud voor de N.S. Digitale kaartvervaardiging 6BKN te Bunschoten Maatvoering voor gasleiding Esveld-Angerlo Op initiatief van Oranjewoud zijn M.T.S.- en MAVO-verlaters nauw betrokken bij de vervaardiging van de GBKN. Onder supervisie van Geodesie nemen zij enthousiast aan dit succesvolle project deel. Behalve die naam is er namelijk weinig romantisch aan ons multidisciplinaire bureau dat jaarlijks zo'n 1500 projecten uitvoert op het gebied van stads- en landinrichting. Ook bij onze 100 medewerkers tellende afdeling Geodesie is er geen ruimte voor romantiek. Met behulp van het geavanceerde interactief grafisch computersysteem werken onze mensen in Oosterhout en Heerenveen voor opdrachtgevers als het Kadaster, diverse Rijksdiensten, Waterschappen en gemeenten. Ook Nutsbedrijven, industriële- en aannemingsbedrijven, oliemaatschappijen en de NS maken van onze diensten gebruik. Hoofdkantoor Heerenveen/Districtskantoor Noord Nederland, Koningin Wilhelminaweg 1 Tel: 05130-34567. Districtskantoor Midden Nederland, Almere, Wisselweg 1 Tel: 03240-96411Districtskantoor Zuid Nederland, Beneluxweg 7, Oosterhout Tel: 06120-87000. Misschien. Ons onafhankelijke ingenieursbureau ging echter 35 jaar geleden in dat 'Friese Haagje' van start en heeft daar nog steeds zijn hoofdkantoor. Zodoende dus. Dat is echter geen beletsel - in tegendeel! - voor overheden en bedrijfsleven om 'Oranjewoud' op rationele, zakelijk/technische gronden tot partner te kiezen. Niet alleen voor Nederland maar ook in het buitenland zijn deskundigen van Geodesie actief. De wereld is het werkterrein. Zo verrichten zij landmeetkundige werkzaamheden in onder meer Algerije, Argentinië, Saoedi-Arabië en Tunesië. Meten is weten is het credo bij vastgoedregistratie, kaartvervaardiging, leidingenregistratie, traceren, hydrografie en al die andere activiteiten waarmee Oranjewoud Geodesie zijn sporen al ruimschoots heeft verdiend. Er ligt een royale brochure voor u klaar. Daarin leest u alles over onze Geodesie-afdeling. Een telefoontje naar ons hoofdkantoor is voldoende. Dan ligt de brochure morgen bij u in de bus. 72 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 32