4i Gemeentewerken landmeter landmeetkundige landmeetkundig tekenaar Rotterdam is een stad van rond 600.000 inwoners, de grootste haven ter wereld en een industrieel centrum. Openbare voorzieningen moeten er voor zorgen dat de stad haar functies kan vervullen. De Dienst van Gemeentewerken Rotterdam zorgt voor deze voorzieningen: wegen, riolering, plantsoenen en openbare gebouwen. Grote infrastructurele werken zoals metro, bruggen, tunnels en havens zijn aan gelegd en moeten onderhouden en - waar nodig - aangepast danwel gerenoveerd worden. Om deze taken goed te kunnen uitvoeren heeft de Dienst van Gemeentewerken Rotterdam ongeveer 2.500 mensen in dienst die dagelijks bezig zijn met het ontwerp, de bouw en het onderhoud van deze openbare voorzienin gen in Rotterdam. Een van de afdelingen van deze dienst, Beheer Landmeten en (Cartografie, is ondermeer verantwoorde lijk voor gegevensverzameling en informatieverstrekking op het vakgebied van de landmeetkunde. Deze afdeling is globaal te onderscheiden naar buiten- en binnendienstactiviteiten. In de buitendienst worden uiteenlopende metingen verricht zoals topografie- en grondslagmetingen, constructie- en deformatie metingen alsmede algemene metingen. In de binnendienst op de tekenkamer vindt voornamelijk groot schalige basiskaartvervaardiging, leidingenregistratie en begeleiding van grondtransacties plaats. dam, Afdeling Personeels- G@meent© De afdeling vraagt voor haar buitendienst: vacaturenummer 87.168/GD vacaturenummer 87.167/GD Voor beide functies is een afgeronde opleiding MTS-land- meten vereist, waarbij voor de functie landmeter ruime erva ring in een soortgelijke functie wordt verlangd. Voorts wordt voor de tekenkamer gevraagd: vacaturenummer 87.169/GD Ook voor deze functie is een opleiding MTS-landmeten vereist. Ervaring wordt daarbij op prijs gesteld maar is geen vereiste. Verwacht wordt dat kandidaten een positieve instelling bezitten ten aanzien van (voortgaande) automatiseringspro cessen en de bereidheid hebben om zich eventueel via cursus sen te bekwamen in het vakgebied. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Indien vrouwen aan de gestelde (opleidings) eisen vol doen wordt aan hen de voorkeur gegeven. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de chef van de buitendienst, de heer W. van Keppel, tel. 010-4894341. Informatie over de functie landmeetkundig tekenaar kunt u desgewenst inwinnen bij de ing. A.K. Mulder, chef van de tekenkamer, tel. 010-4894481. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enve loppe), gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: Dienst van Gemeentewerken Rotter- zaken, Postbus 6633, 1SF25 nTti nTrln»T 3002 AP Rotterdam. ijjPF nOU©rCl3m 154 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 26