gemeente ede landmeetkundig tekenaar-rekenaar technisch medewerk(st)er Bij de afdeling Landmeten van de dienst Bedrijfs- Economische Zaken, momenteel 17 medewerkers, kan worden geplaatst een (m/v) (vac.nr. BEZ/1) Funktie-informatie het vervaardigen van landmeetkundige teke ningen; meewerken aan de ontwikkeling van systemen en werkmethodes, leidend tot een digitaal topografisch bestand. Funktie-eisen diploma CTO of MTS-landmeetkunde; ervaring op het gebied van digitale bestanden en interaktief grafische systemen; een positieve instelling t.a.v. voortgaande automatiseringsprocessen. Salaris Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring be draagt het salaris maximaal f 4.098,— bruto per maand. Informatie Nadere informatie wordt graag verstrekt door het afdelingshoofd, de heer F. G. van Oort (telefoon 08380-8 02 91). Sollicitaties Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad worden gezonden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken en Organi satie, Postbus 9022, 6710 HK Ede. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: vac.nr. BEZ/1. Op de tekenkamer van gemeente werken van deze 17.000 inwo ners tellende gemeente in de Over- Betuwe kan wegens benoeming el ders van de huidige funktionaris worden geplaatst een (landmeter) Funktie-informatie: De te benoemen kracht zal in hoofdzaak worden belast met: - meten en waterpassen; - tekenen van basiskaarten; - uitzetten van werken; - uitzetten van bouwterreinen; - algemeen tekenwerk. Funktie-eisen: - middelbare schoolopleiding landmeten; - behoorlijke tekenvaardigheid; - ruime ervaring in een soortgelijke funktie. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring doch bedraagt bij een volle dige werkweek maximaal f. 3.271,- per maand. Kandidaten voor een betrekking van 32 uur per week genieten de voorkeur. Overige informatie: Het bezit van rijbewijs BE is dringend gewenst. De in het algemeen bij gemeenten gebruike lijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een vertegenwoordiging van de medewer kers van gemeentewerken zal bij de selektie worden betrokken. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen wordt vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen wor den verkregen bij het hoofd van de teken kamer, de heer H. Hooiveld, tel. 08819- 71947. De gemeente verleent desgewenst medewer king bij het verkrijgen van woonruimte. Sollicitaties: Geschreven sollicitatiebrieven met uit voerige informatie kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Eist, Postbus 11, 6660 AA Eist. NGT GEODESIA 87 155

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 27