PROVINCIE ZUID-HOLLAND ELBOCOIM B.V. Dienst Verkeer en Vervoer hoofd van het bureau landmeetkunde GEMEENTE ZEVENAAR twee landmeetkundige medewerkers (m/v) HYDROGRAFIE LANDMETEN De provincie Zuid-Holland heeft een nieuwe organisatie. Vanaf 1 januari 1987 zijn vijf diensten gevormd en een aantal centrale afdelingen en bureaus. De provinciale organisatie ziet er nu als volgt uit. De vijf diensten zijn Ruimte en groen, Water en milieu, Welzijn, economie en bestuur, Verkeer en vervoer en de Facilitaire dienst. Bij de Dienst Verkeer en Vervoer is de functie vacant van (vac. nr. VV/87007) t.b.v. de afdeling wegen. Het bureau landmeetkunde (30 medewerkers) heeft een functie bij de uitvoering van provinciale taken op het gebied van aanleg, beheer en onderhoud van wegen, fiets paden, recreatiegebieden en -projecten en op het vlak van de bestuurlijke indeling van de provincie. De voornaamste taken bestaan uit: - het verrichten van landmeetkundige metingen; - het maken van landmeetkundigeenwegenbouwkundige berekeningen; - het vervaardigen van kaarten, profiel-, grens- en uitzet- tekeningen; - het opmaken van kaarten en verwerken van gegevens voor grondverwerving, onteigening en grensbeheer. De taak van het bureauhoofd bestaat in hoofdzaak uit: - het organiseren, begeleiden en controleren van de werk zaamheden van de binnen- en buitendienst; - het voeren van overleg en het onderhouden van contac ten met de eigen dienst en met andere diensten o.m. ter verkrijging en/of verstrekking van gegevens en informa tie; - het richting geven aan en ontwikkelen van de taakgebie den van het bureau. Gevraagd wordt: - een opleiding op academisch (of daaraan gelijkwaardig) niveau bij voorkeur op geodetisch terrein; - ruime ervaring op het werkterrein van het bureau; - leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 6.854,-bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. een salaris tot f 7.250,- bruto per maand bereikbaar. Bij de selectie worden de medewerkers van het bureau betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Desgewenst kunnen over de functie nadere inlichtin gen worden verstrekt door het hoofd van de afdeling wegen (tel. 070-116328) of het hoofd van het bureau (tel. 070- 116302). Sollicitaties met vermelding van hetvacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad zenden aan de directeur van de dienst Ver keer en Vervoer, Floris Grljpstraat 2, 2596 XD 's-Graven- hage. Het provinciaal bestuur is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandi daten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Op de afdeling landmeten en kadaster van de dienst gemeente werken Zevenaar kunnen worden geplaatst in tijdelijke dienst Functie-informatie: Betrokkenen zullen in hoofdzaak worden belast met het verrich ten van alle landmeetkundige teken- en rekenwerkzaamheden in de binnendienst en inmeet- en uitzetwerk in de buitendienst. Functie-eisen: minimaal MTS-landmeten of gelijkwaardige opleiding; positieve instelling t.a.v. automatisering en vastgoedregistra tie; bereidheid om door studie zich hierin verder te bekwamen. Ervaring met bovenvermelde werk strekt tot aanbeveling. Salaris: Het niveau van de functie moet nog via het gemeentelijk functie waarderingssysteem worden vastgesteld. De gedachten gaan voorshands uit naar het niveau vakman-specialist A technisch ambtenaar (salarisgrenzen minimum f 2.336,— en maximum f 3.601,— bruto per maand). Overige informatie: Nadere inlichtingen omtrent de fuctie worden desgewenst ver strekt door de heer M. M. J. Putmans, chef van de afdeling land meten en kadaster, tel. 08360 - 2 59 41 Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van twee jaren. Na afloop van deze periode behoort voor één medewerker aanstelling in vaste dienst tot de mogelijkheden. De bij de ge meente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad onder vermelding van vacaturenummer 87/3C te worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Zevenaar, Post bus 10, 6900 AA Zevenaar. Oude Vest 187, 2312 XX Leiden Telefoon 071-122415 156 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 28