LANDMETER/ REKENAAR* GEMEENTE ARNHEM MEDEWERKER VAN DE AFDELING BEHEER Mv) :s: !iis::s::: ii!:s: Bij de dienst Openbare Werken kan op de afdeling Landmeetkunde worden geplaatst een Taak: - terreinmetingen t.b.v. de digitale basiskaarten; - assisteren bij de voorbereiding van matenplans; - het interactief werken aan het I.G.S.-werk station; - zowel binnen als buiten landmeetkundig werk verrichten in volledig geautomatiseerde werkprocessen. Functie-eisen: - MTS-landmeetkunde; - applicatie automatisering; - ervaring met het Intergraph systeem strekt tot aanbeveling. Medewerk(st)ers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer ing. T. van Helden hoofd van de afdeling Landmeetkunde (tel. 040-386391 Salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot en met f 4.098,- bruto per maand. Het beleid van de gemeente Eindhoven is er op gericht te streven meer vrouwen en mensen van etnische minderheden in dienst te nemen. Daarom worden zij met name uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Technische Diensten, Postbus 998, 5600 AZ Eindhoven, onder vermelding van vacature nr. 7106 (in de rechter bovenhoek van de brief). Binnen 4 weken na de sluiting van de inzend termijn kunnen de sollicitanten nader bericht verwachten. Het Grondbedrijf vraagt een voor een periode van drie jaar. Binnen het Grondbedrijf van de gemeente Arnhem func tioneren 4 afdelingen, te weten: Beheer; Onroerend Goed Transacties; Planeconomie; Administratie. De afdeling Beheer is belast met: de centrale registratie van het gemeentelijk onroerend goed; het beheer van een belangrijk deel daarvan; de makelaarsfunctie ten aanzien van huisvesting van gemeentelijke instellingen en daaraan verwante groeperingen. Taken: centrale registratie van gemeentelijk onroerend goed; bewaking van in akten opgenomen voorwaarden en data; verhuren en in gebruik geven van gemeentelijk on roerend goed; geven van informatie uit de centrale registratie van gemeentelijk onroerend goed; up to date houden van de geautomatiseerde centrale registratie van gemeentelijk onroerend goed. Vereist: Een middelbare school-opleiding, bijv. MEAO, aan gevuld met een voor het vakgebied geëigende oplei ding, zoals CTO. Ruime ervaring op het gebied van kadastrale boek houding. Kennis van, ervaring met en belangstelling voor automatisering. Inventiviteit en het vermogen om zelfstandig en accuraat te werken. Goede contactuele eigenschappen. Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en ge schrift. Enige ervaring met beheer en verhuur van onroerend goed strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring ten hoog ste f 4.098,— bruto per maand. Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer H. Schippers, plaatsvervangend hoofd van de af deling, tel. 085 - 57 17 34, of de heer J. van den Berg, medewerker afdeling Beheer, tel. 085-57 17 38, of de heer mr. P. Lunenburg, personeelsfunctionaris, tel. 085 - 57 16 39. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer vrouwen en leden van zogenaamde etnische of culturele minder heden in dienst te nemen. Zij worden daarom uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij de voorkeur. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. De gemeente hanteert een selectieprocedure. Hebt u belangstelling voor deze functie, vraagt u dan een sollicitatieformulier aan onder vermelding van „Grondbedrijf" bij de Centrale Dienst Personeels zaken, Broerenstraat 39, 6811 EB Arnhem. Het formu lier dient daar uiterlijk 31 mei 1987 terug te zijn. 200 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 32