afdelingsmanager landmeetkunde b.v. Ede - Helmond - Deventer Psychologisch Adviesbureau Deen b.v. Advies- en Konstruktieburo een dochteronderneming van Raadgevend Technies Buro van Heugten met tezamen ruim 200 medewerkers, is een buro dat zich toelegt op het oplossen van industriële problemen. Vanuit Deventer opereert de afdeling landmeetkunde met als specialismen piping en leidingregistratie d.m.v. een volledig geautomatiseerd interaktief systeem van gegevensverwerking. Het organisatorische, personele, technische en kommerciële management wordt toevertrouwd aan de Het aksent van deze zeer zelfstandige positie ligt op organisatorisch en koördinerend terrein, zowel in- als extern; dus niet alleen de technische eindverantwoordelijkheid voor alle op de afdeling te behandelen werkzaamheden, maar ook het onderhouden van kontakten met bestaande relaties en het werven van nieuwe i opdrachtgevers, mede door het kreatief zoeken naar nieuwe aktiviteiten en het ontwikkelen van het akkwisitieplan. Verder wordt van hem verwacht dat hij samenwerking met andere afdelingen bevordert en technische ontwikkelingen nauwkeurig volgt. Belangstellenden (m/v), van HBO-nivo, ca. 30-40 jaar, met enige jaren landmeetkundige ervaring in een vergelijkbare funktie, aangevuld met doelgerichte (applikatie)kursussen, wordt verzocht hun met de hand geschreven brief onder nummer 1913 te zenden naar onderstaand buro, Postbus 1526, 3000 BM Rotterdam, waar men zich voor het verkrijgen van nadere informatie kan wenden tot de heer drs G. P. Hazelzet. Westersingel 33,3014 GS Rotterdam, telefoon 010-4362711 202 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 34