CHEF KAARTERING M/V nv provinciaal elektriciteitsbedrijf friesland Melkemastate 2, Leeuwarden Het P.E.B. produceert transporteert en distribueert elektrische energie in de provincie Friesland. De elektriciteit wordt geleverd aan 200.000 kleinverbruikers en 2350 grootverbruikers. Het bedrijf heeft ruim 900 mensen in dienst. De meesten van hen werken op het hoofd kantoor in Leeuwarden (administratieve en technische diensten) en in de centrale in Bergum (opwekking). Er zijn 16 dienstkringkantoren, verspreid over de provincie. Het beleid van NVPEB Friesland is er op gericht het aantal vrouwen in dienst van het bedrijf te vergroten en deeltijd te bevorderen. Op het personeel is de CAO van de elektriciteitsbedrijven (W.E.B.) van toepassing. N.V. P.E.B. Friesland vraagt voor de groep Kaartering van de afdeling Leidingregistratie een De afdeling Leidingregistratie beheert het complete tekeningen bestand van het bedrijf. De afdeling is verantwoordelijk voor het inmeten van de ligging van kabels en leidingen en voor de weergave op tekening, in toenemende mate gebruikt men hiervoor grootschalige basiskaarten (GBKN). Op verzoek verstrekt de afdeling informatie over de ligging van kabels en leidingen. Bij deze afdeling heeft men de beschikking over een modern interaktief grafisch systeem. De groep kaartering verricht landmeetkundige werkzaamheden ten behoeve van het leggen van kabeltrajecten. Daarnaast verricht men het tekenwerk voortvloeiend uit deze werkzaamheden met behulp van het interaktief grafisch systeem. Verder traceert men nieuwe kabeltrajecten. Funktie-informatie: Van de chef kaartering wordt verwacht dat hij/zij - leiding geeft aan 8 medewerkers van de afdeling en 2-4 mede werkers van ingenieursbureau's; - het werk op de afdeling organiseert en zorg draagt voor de werkverdeling; - de medewerkers ondersteunt en motiveert; - kontakten onderhoudt met overige diensten zoals kadaster, Provinciale Waterstaat en Rijks Waterstaat. Funktie-eisen: - diploma M.T.S.-landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - ervaring op het gebied van kaartering; - ervaring met geautomatiseerde tekensystemen; - goede kontaktuele vaardigheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen, onder vermelding van vakature- nummer TD 87-6 richten aan PEB Personeelszaken, Postbus 413, 8901 BE Leeuwarden. Algemeen: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 4.474,-- bruto per maand. De standplaats is Leeuwarden. Het personeel van de afdeling heeft, door middel van een vertegenwoordiging, inspraak in de selectieprocedure. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer J. Rodenhuis, hoofd Leidingregistratie, tel. 058-676453 of de heerS. Tolsma, sektorpersoneelsfunktionaris, tel. 058-676540. NGT GEODESIA 87 247

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 27