den haag vraagt: LANDMEETKUNDIG MEDEWERK(ST)ER gemeente harderwijk in de binnen- en buitendienst Landmeetkundig Tekenaar (v/m) Voor deze functie geldt: Gemeente 's-Gravenhage Bij de afdeling landmeten van de hoofdafdeling Stads ontwikkeling is voor een periode van 5 jaar plaats voor een Algemene informatie: De afdeling landmeten is gestart met de automatisering van de meet- en tekenwerkzaam heden. De bezetting van de afdeling bestaat, naast deze vakature, uit 4 personen. Funktie-informatie: Selektie-eisen: Salaris: Inlichtingen: Sollicitaties: het verrichten van landmeetkundige teken- en rekenwerkzaamheden; het vervaardigen van kaartmateriaal; het vervaardigen van grondtransaktie-tekeningen; het verrichten van metingen t.b.v. de voorbereiding en uitvoering van grond- transakties en bestemmingsplannen. MTS/CTO-opleiding en NLF-technicus of gelijkwaardig; ervaring met landmeetkundige werkzaamheden in binnen- en buitendienst; belangstelling voor het werken met een geautomatiseerd systeem. Afhankelijk van ervaring kan inschaling plaats vinden in funktiegroep 6 of 7 met een max. van f 3601,— bruto per maand. Nadere inlichtingen over de funktie worden desgewenst verstrekt door de heer M. G. van het Loo (chef afdeling landmeten), telefoon 03410- 11367 (privé 03410-20758). U kunt uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de gemeente Harderwijk, Postbus 149, 3840 AC Harderwijk, s.v.p. met vermelding van soli.nr. 8712. Vac.nr. 49-87-8756 Voor de dienst Stadsontwikkeling- Grondzaken t.b.v. de afdeling Land meten en Kartografie Taak: - vervaardigen en bijhouden van de grootschalige basiskaart van de gemeente 's-Gravenhage; - assisteren bij alle andere voorko mende landmeetkundige teken werkzaamheden. Vereisten: - m.t.s., richting Landmeten of diploma N.L.F., P.B.N.A., C.T.O.; - ervaring in kaart- en tekenwerk; - affiniteit met automatiserings pro cessen. Salaris: maximaal f 3.601,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtin gen kunt u zich wenden tot dhr. J. de Jong, telefoon 070-12 33 29. SOLLICITATIEADRES: Dienst Stadsontwikkeling- Grondzaken, afdeling Personeelszaken, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. De ge meente Den Haag wil meer vrou wen en leden van etnisch-culturele minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicita ties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de be treffende diensttak, onder vermel ding van het genoemde vacature nummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. 250 GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 30