maatgevend in landmeetkunde en leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau RH SURVEY EQUIPMENT 7 dagen per week- uw garan tie voor continuïteit. RH Survey Equipment verte genwoordigt o.a. de volgende merken: Sercel - Motorola - CWD EG&G - Raytheon - Ametek Interocean - Waverley Kongsberg Albatross - Trimble Navigation - Honeywell-ELAC Navitronic - HDW Elektronik Mesotech Voor meer informatie of advies: RH Survey Equipment werkt als zelfstandige divisie van Radio-Holland B.V. en biedt een totaalpakket voor de survey- en offshore markt. Uit het wereldwijde aanbod aan survey apparatuur van ge renommeerde merken heeft RH Survey Equipment een selectie gemaakt. Dat waarborgt een leve ringsprogramma dat niet alleen zeer breed en gevarieerd is, maar ook kwalitatief optimaal genoemd mag worden. Echoloden, sonars, positie- bepalingssystemenap paratuur voor bodem- i profielregistratie en onder-water-communi- catie. Geavanceerde elektronika waar u op kunt vertrouwen. De apparatuur kan desge wenst ook worden gehuurd. Service en onderhoud RH Survey Equipment biedt daarnaast een sterk service apparaat. Vanuit de eigen vestiging in IJmuiden, of vanuit de Radio-Holland vestigingen is wereldwijde service verlening -24 uur per dag, Trawlerkade 64, 1976 CC IJmuiden Tel. 02550 - 35754. Fax 02550 - 35440 Telex 71047 Wij verrichten sinds jaren betrouwbaar en effi ciënt de meest uiteenlopende werkzaamheden t.b.v. de Nederlandse overheid, nuts- en in dustriële bedrijven en partikuliere instellingen. Gezien de nauwkeuriger eisen en efficiëntere aanpak voor wat betreft landmeetkundige en lei dingenregistratie werkzaamheden, verrichten wij naast de manuale verwerking, deze werk zaamheden met zeer moderne instrumenten ge koppeld aan een CAD/CAM computer gestuurd tekensysteem, kompleet met een nauwkeurige plotter en digitaliseertafel. Ook civieltechnische werkzaamheden zoals het detekteren van kabels en niet stalen leidingen behoort tot ons service pakket. gebouw spuistaete achterom 83-85, 3311 kb dordrecht postbus 80, 3300 ab dordrecht telefoon 078- 14 75 22*, telex 62437 geoma

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 32