Gewijzigde oproep Medewerker landmeten en vastgoed (v/m) De gemeente Rheden Velp, Rheden, De Steeg, Ellecom, Dieren, Spankeren en Laag Soeren) heeft 48.000 inwoners en ligt ten oosten van Arnhem aan de Veluwezoom. Modern, vriendelijk en doelgericht werken zijn sleutelwoorden in de nieuwe organisatie van de gemeente Rheden, die op 1 januari 1987 van start is gegaan. Er zijn nu 4 diensten: de Bestuurdienst, de Dienst Openbare Werken en Woningzaken, de Dienst Welzijn en de Dienst Ruimtelijke Ordening. Bij het Bureau Grondzaken (Dienst Ruimtelijke Ordening) is plaats vooreen: die belast zal worden met o.m. de volgende werkzaamheden: de automatisering van de landmeetkundige en grondbedrijf werkzaamheden; het eventueel opbouwen van een digitaal basisbestand; een bijdrage leveren in de vastgoedontwikkeling. Vereist: technische kennis o.m. blijkend uit ten minste het bezit van een HBO- diploma Landmeten. kennis van de opbouw van digitale basisbestanden in relatie tot vastgoed. Geboden: een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, binnen de grenzen van 3.039,00 en 4.705,00 bruto per maand (t.z.t. zal de definitieve functiewaarde worden vastgesteld); de bij de gemeente gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Desgewenst kunnen inlichtingen worden ingewonnen bij de Chef van voornoemde afdeling, de heer E. van de Visch, telefoon 08309 - 64 07, of bij de heer R. van Wolferen, personeelsfunctionaris, telefoon 08309-62 34. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer 87.20, binnen een maand na het verschijnen van dit blad (i.v.m. vakantie) worden gericht aan de Directeur van de Afdeling Personeelszaken, Hoofd straat 3, 6994 AB De Steeg. De gemeente wil meer vrouwen in dienst nemen, daarom worden vooral vrouwelijke gegadigden die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitgenodigd te solliciteren 2gg NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 32