projectleider automatisering (m/v) heidemij Vastgoedd iensten Heidemij Vastgoeddiensten BV is één van de werkmaatschappijen van Heidemij Holding NV. De kernactiviteiten van Heidemij Vastgoeddiensten betreffen het verzamelen en verstrekken van informatie over, en het beheren van vastgoed. De produktgroep Geodesie is één van de grootste particuliere bureau's op het gebied van landmeetkunde en kartografie. Binnen deze pro duktgroep functioneert een cen trale reken/teken- en automati seringsafdeling. Deze afdeling beschikt over een aantal interac tief grafische systemen en diverse in de praktijk ontwikkelde programma's voor geautomati seerde inventarisatie en verwer king van gegevens. Door een structurele uitbreiding van de werkzaamheden is er ruimte ontstaan voor een De projectleider geeft leiding aan de centrale reken/teken- en automatiseringsafdeling. Hij/zij zal belast zijn met: - de coördinatie en uitvoering van meerdere projecten; - het opstellen van nota's, nacalculaties en het opstellen van offertes; - het aanpassen en bijhouden van bestaande software pakketten; - het leveren van een bijdrage in de produktontwikkeling; - het onderhouden van contac ten met interne en externe opdrachtgevers. Voor deze veelzijdige functie vragen wij kandidaten met: - een hogere beroepsopleiding Geodesie; - een aanvullende auto matiseringsopleiding; - enige jaren ervaring op het gebied van landmeetkunde en automatisering; - goede samenwerkings- vaardigheden. Leeftijdsindicatie ca.30 jaar. De standplaats voor deze functie is Arnhem. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie omtrent deze vacature kunt u inwinnen bij de heer ing. A.C. Zijderveld (hoofd Geo desie), telefoon tijdens kantoor uren 085-778206. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 4 weken na het ver schijnen van dit blad te worden gezonden aan de heer H.C. Brouwer, hoofd personeels zaken van Heidemij Vastgoed diensten BV. Postbus 139 6800 AC Arnhem.

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 36