TU Delft Technisch Medewerker Planologische Geodesie en Grondeconomie m/v Wé* bij de Faculteit der Geodesie, Vakgroep B - Toege paste en Planologische Geodesie, Werkeenheid Planologische Geodesie. Algemene informatie: De voornoemde vakgroep bestaat uit de werkeen heden: - fotogrammetrie en remote-sensing - vastgoedinformatie en cartografie - planologische geodesie - recht. Tot het onderwijs-/onderzoekgebied van de werkeenheid planologische geodesie behoort: - verzorgen van onderwijs in de planologische geodesie, zowel methodisch als betreffende de toepassing in land- en stadsinrichting - verzorgen van onderwijs in de grondeconomie - verzorgen van onderwijs in het kader van de interfa cultaire afstudeervariantTechnische Bestuurskunde - begeleiden van case-studies in de eindstudie en van afstudeerders - verrichten van onderzoek t.b.v. de landinrichting - verrichten van onderzoek t.b.v. stadsinrichting, met name de stedelijke herverkaveling - verrichten van onderzoek in de grondeconomie met name aangaande de grondexploitatie. Functie-informatie: - ontwikkeling en beheer van software en bestanden t.b.v. de planologische geodesie en verlening medewerking aan onderwijs - (mede) verzorgen van practica. Dit betreft het ontwikkelen, organiseren en begeleiden van practica - zelfstandig verrichten van onderzoek binnen de werkeenheid alsmede het assisteren van de overige onderzoekers op het terrein van gebruik van hard en software - het optimaal bevorderen binnen het onderwijs van de toepassing van automatisering met name gebruikmakend van het microcomputersysteem van de werkeenheid. Profielschets: Voor de functie komen in aanmerking HTS-ingenieurs Landmeetkunde met zowel interesse voor de planolo gische geodesie als voor de informatica, of andere technische HBO-opleiding met raakvlakken met ruimtelijke planologie, belangstelling voor technische planologie, landmeetkunde en informatica. Voorts dient de functionaris te beschikken over goede didacti sche, contactuele en redactionele vaardigheden. Geboden: Aanstelling en bezoldiging volgens rijksregeling afhankelijk van opleiding en ervaring (maximaal te bereiken salaris 4.705,- bruto per maand). Directe opneming in pensioenfonds. Procedure: De Technische Universiteit Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TU-wervings- en selectiecode is van toepassing. Informatie: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij ir. P.C. de Wolf, telefoon 015-783668. Overige informatie bij de heer J.A. Verwest, Personeel- en organisatiefunctio naris, telefoon 015-781984/2586. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, binnen veertien dagen te richten aan de Secre taris-beheerder van de Faculteit der Geodesie, t.a.v. de heer J.A. Verwest, Thijsseweg 11, 2629 JA Delft, met vermelding van nr. GE 8710/0998 in de rechterbo venhoek van de brief. De Technische Universiteit Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen, verdeeld over 14 faculteiten. Er studeren ca. 13.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 60 vakgroepen geven onderwijs en verrichten weten schappelijk onderzoek. Daarnaast is er een aantal centrale diensten, zoals: de Centrale Bibliotheek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Bureau van de Universiteit. Faculteit der Geodesie Technische Universiteit Delft 356 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 44