TU Delft Tw Twee Universitair Docenten m/v (Onderwijs en onderzoek op het gebied van Mathematische Geodesie en Landmeetkunde). bij de Faculteit der Geodesie, Vakgroep A - Mathema tische en Fysische Geodesie, werkeenheid Mathema tische Geodesie en Landmeetkunde. Algemene informatie: De voornoemde vakgroep bestaat uit de werkeen heden Satellietgeodesie, Fysische Geodesie en Meetkundige Geodesie, Natuurkunde en Astronomie en Mathematische Geodesie en Landmeetkunde. Tot het onderwijs-/onderzoekgebied van de werkeenheid Mathematische Geodesie en Landmeet kunde behoort het analyseren en bewerken van geodetische waarnemingsuitkomsten, het toepassen van de desbetreffende theorie bij het ontwerp, de berekening en de kwaliteitsbeheersing van metingen in het algemeen en terrestrische metingen in het bijzonder. De volgende aspecten kunnen worden onderscheiden: - waarnemingsrekening - geodetische rekentechniek - puntsbepaling. Functie-informatie: De belangrijkste taken zijn: Functie A: - voortdurende actieve exploratie van het vakgebied - in grote mate zelfstandig verzorgen van een gedeelte van het onderwijs van de werkeenheid in de basisstudie, o.a. op het gebied van de vereffe ningstheorie en de puntsbepaling - begeleiden van case-studies en afstudeerwerk - zelfstandig verrichten van wetenschappelijk onderzoek op het gebied van ontwerp en kwaliteits beheersing van geodetische projecten inclusief het publiceren hierover - uitvoeren van bestuurlijke en organisatorische werkzaamheden binnen vakgroep en faculteit. Functie B: - voortdurende actieve exploratie van het vakgebied - in grote mate zelfstandig verzorgen van een gedeelte van het onderwijs van de werkeenheid, met name op het gebied van de landmeetkunde, meetmethoden en instrumenten, voor studenten Geodesie, Civiele Techniek, Mijnbouwkunde en Petroleumwinning, en Bouwkunde - leiding geven aan de technische staf - coördineren van practica en oefeningen - begeleiden van studenten bij landmeetkundige werkzaamheden in het kader van stages, projecten en afstudeerwerk - zelfstandig verrichten van onderzoek op het gebied van instrumenten en meet- en verwerkings methoden en het publiceren hierover - uitvoeren van bestuurlijke en organisatorische werkzaamheden binnen vakgroep en faculteit. Profielschets: In aanmerking komen: Functie A: Voor deze functie komen pas afgestudeerde geode tische of wiskundige ingenieurs in aanmerking van wie verwacht wordt dat zij binnen afzienbare tijd een promotieonderzoek zullen aanvangen en voltooien. Enige ervaring in het geven van onderwijs strekt tot aanbeveling. Functie B: Voor deze functie komen geodetische ingenieurs in aanmerking met bij voorkeur praktijk- en onderwijs ervaring. Geboden: Aanstelling en bezoldiging volgens rijksregeling als universitair docent (maximaal te bereiken salaris 6.024,- bruto per maand: bij volledige en zelfstandige uitoefening van de functie, promotie of vergelijkbare onderzoeksprestaties en ruime onderwijservaring, maximaal te bereiken salaris 6.854,- bruto per maand). Directe opneming in pensioenfonds. Procedure: De Technische Universiteit Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TU- wervings- en selectiecode is van toepassing. Informatie: Inlichtingen over beide functies kunnen worden ingewonnen bij ir. H.M. de Heus, telefoon 015-782551. Overige informatie bij de heer J.A. Verwest, Personeel- en Organisatiefunctionaris, telefoon 015-781984/782586. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, binnen veertien dagen te richten aan de Secre taris-beheerdervan de Faculteit der Geodesie, t.a.v. de heer J.A. Verwest, Thijsseweg 11, 2629 JA Delft, met vermelding van nr. GE 8708/0998 (functie A) of nr. GE 8707/0998 (functie B) in de rechterbovenhoek van de brief. De Technische Universiteit Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen, verdeeld over 14 faculteiten. Er studeren ca. 13.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 60 vakgroepen geven onderwijs en verrichten weten schappelijk onderzoek. Daarnaast is er een aantal centrale diensten, zoals: de Centrale Bibliotheek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Bureau van de Universiteit. Technische Universiteit Delft Faculteit der Geodesie 358 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 46