TU Delft Medewerker Fotogrammetrie en Remote Sensing m/v bij de Faculteit der Geodesie, Vakgroep Toegepaste en Planolo gische Geodesie, subonderdeel Fotogrammetrie en Remote Sensing. Algemene informatie: De voornoemde vakgroep bestaat uit de subonderdelen: - Fotogrammetrie en Remote Sensing - Vastgoedinformatie en Kartografie - Planologische geodesie - Recht. Tot het onderwijsVonderzoekgebied van het subonderdeel Fotogrammetrie en Remote Sensing behoort het verkrijgen en verwerken van 3-dimen- sionale gegevens met behulp van analoge foto's of digitale beelden. Deze opnamen kunnen gemaakt zijn vanuit vliegtuigen of satellieten, terwijl ook terrestrische opnamen tot dit thema behoren. Functie-informatie: - verrichten van stereoscopische metingen ten behoeve van onderwijs en onderzoek - meewerken aan de ontwikkeling van nieuwe programmatuur voor verschillende toepassingen in Fotogrammetrie en Remote Sensing - verlenen van assistentie aan studenten bij practica, case-studies en afstudeerwerk. Profielschets: Voor de functie komen pas afgestu deerde personen in aanmerking met een HTS-opleiding Landmeetkunde dan wel met een gelijkwaardige opleiding en ervaring, die tevens beschikken over: - kennis van Fotogrammetrie en Remote Sensing op het niveau van de basisstudie voor Geodeten - ervaring op het gebied van stereo scopische metingen en het bedienen van fotogrammetrische instrumenten - kennis van technische en hogere programmeertalen - goede contactuele eigenschappen en didactische vaardigheden Technische Universiteit Delft - goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid, actieve kennis van de Engelse taal. Geboden: Salariëring volgens rijksregeling afhankelijk van opleiding en ervaring (maximaal te bereiken salaris 4.098,- bruto per maand). Directe opneming in pensioenfonds. Procedure: De Technische Universiteit Delft wil graag meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De TU-wervings- en selectiecode is van toepassing. Informatie: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof.dr.ir. G.H. Ligterink, telefoon 015-782577. Overige informatie bij de heer J.A. Verwest, Personeel- en organisa tiefunctionaris, telefoon 015-781984/ 782586. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, binnen veertien dagen te richten aan de Secretaris beheerder van de Faculteit der Geodesie, t.a.v. de heer J.A. Verwest, Thijsseweg 11, 2629 JA Delft, met vermelding van nr. GE 8701/0998 in de rechterbovenhoek van de brief. De Technische Universiteit Delft verzorgt universitair onderwijs in 14 verschillende studierichtingen, verdeeld over 14 faculteiten. Er studeren ca. 13.000 studenten en er werken bijna 5.000 mensen. Ruim 60 vakgroepen geven onderwijs en verrichten wetenschappelijk onder zoek. Daarnaast is er een aantal centrale diensten, zoals: de Centrale Biblio theek, het Rekencentrum, de Centrale Werkplaats, de Centrale Elektronische Dienst en het Bureau van de Universi teit. Faculteit der Geodesie NGT GEODESIA 87 359

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 47