gemeente almere applicatie programmeur m/v PWS TWEE MEDEWERKERS REKENKAMER/ KADASTRALE ZAKEN MA/ H PROVINCIALE WATERSTAAT VAN NOORD-HOLLAND Almere, de groene Randstad, is al tien jaar in trek. In snel tempo uitgegroeid tot een middelgrote stad, biedt Almere een levendig woon- en werkklimaat in een boeiende natuur. De attractieve sport- en recreatie mogelijkheden, de vlotte verbindingen en de vele andere voorzieningen spreken jaarlijks duizenden nieuwe inwoners aan. Bij het bureau systeembeheer en ontwikkeling, afdeling vastgoedinformatie aan de directie stadsontwikkeling, volkshuisvesting en gemeentewerken is plaats voor een (vac.nr. 7-88) Functie-informatie: - het ontwikkelen en onderhouden van logische en functionele systemen en de daarbij behorende software (in Fortran en Basic) binnen de eigen directie, gericht op vast- goedinfo en de automatisering ervan en het verzorgen van de documentatie; - het geven van instructie zowel mondeling als schriftelijk bij de invoering van nieuwe appa ratuur en programmatuur; - het beheren van het vastgoedsysteem voor wat betreft procedures, bestanden en systeemmanagement. Functie-eisen: - M.B.O., aangevuld met programmerings kennis (bijv. AMBI 1112, B1 en T); - kennis van de te gebruiken apparatuur (o.a. VAX-Digital-VMS) en programmatuur; - kennis van de Engelse en Duitse taal. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f. 3.601,-- bruto per maand, gebaseerd op een volledige werkweek. Bij goed functioneren is bevordering naar salaris schaal 8 f. 4.098,-- bereikbaar. De functie zal te zijner tijd nog moeten worden gewaardeerd. Inlichtingen, tussen 10.00 en 12.00 uur, worden gaarne verstrekt door de heer E. Scheltes, hoofd afdeling vastgoedinformatie, telefoon 03240-99522 en de heer J.P. Zwart, hoofd bureau systeembeheer en ontwikkeling, telefoon 03240-99525. De gemeente streeft naar vergroting van het aantal vrouwen in middelbare en hogere func ties. Het wordt op prijs gesteld dat vrouwen die aan de gestelde functie-eisen voldoen solliciteren. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatu renummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 200, 1300 AE Almere. De Provinciale Waterstaat is een beleids- adviserende en uitvoerende dienst, werkzaam op ondermeer de volgende gebieden: verkeer en vervoer, wegenbouw, civiele konstrukties, kwantiteits- en kwaliteitsbeheer van water, verdediging tegen het water, landschap en tuin bouw, industriële milieuhinder, luchtkwaliteit, geluidsoverlast, afvalverwijdering en bodembe scherming. In totaal werken bij deze dienst ongeveer 500 personen. Het hoofdkantoor bevindt zich in Haarlem, Zijlweg 245. Bij het bureau Landmeetkundige Zaken, ressorterend onder de afdeling aanleg, beheer en onderhoud provinciale wegen en kanalen, landmeetkundige zaken en verkeerswetgeving, is bij de sectie rekenkamer/kadastrale zaken de plaats vakant van (vakaturenummer 87-33-44) Taak: - het uitvoeren van berekeningen (asberekeningen) t.b.v. de aanleg en reconstructie van wegen; - het uitvoeren van berekeningen en archiefwerkzaam heden m.b.t. meetkundige grondslagen; - het uitvoeren van berekeningen (geautomatiseerd) van tachymetrische opnamen t.b.v. het automatisch tekensysteem; - het berekenen en verwerken van hoogtemetingen; - het berekenen van oppervlakten i.v.m. grondtransacties; - het inbrengen van kadastale grenzen in de topografie van beheerskaarten, zowel door handmatig kaarteren als door het uitvoeren van coördinatenberekeningen t.b.v. het kaarteren met het automatisch tekensysteem. Vereisten: - een middelbare landmeetkundige opleiding; - een leeftijd tot ca. 25 jaar; - ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt voorshands maximaal f4.182,-- bruto per maand. Aan de hand van een stelsel van funktiewaardering zal t.z.t. definitief de maximaal te behalen bezoldiging worden bepaald. Inlichtingen: Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer H.W.J. Welter, tel. 023-174410. In het kader van het streven van het provinciaal bestuur het aantal vrouwen in middelbare en hogere functies te vergroten worden vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdruk kelijk verzocht te solliciteren. De provincie biedt in Haarlem de mogelijkheid tot kinderopvang. Belangstellenden kunnen tot twee weken na het verscnijnen van het vakaturebulletin hun sollicita tiebrief, onder vermelding van het vakaturenum mer, zenden aan het bureau Personeelszaken van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland, Postbus 205, 2050 AE Overveen. NGT GEODESIA 87 361

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 49