landmeetkundige medewerker buiten dienst m/v COÖRDINATOR INTER ACTIEVE GRAFISCHE SYSTEMEN* Vëlsen Bij de sector Landmeten van het bedrijf OPENBARE WERKEN EN GROENVOOR ZIENING kan worden geplaatst een: De gemeente Velsen (ca. 57.000 inwoners) bestaat uit de woonkernen IJmuiden, Velsen-Noord en - Zuid, Driehuis, Santpoort- Noord en -Zuid. In Velserbroek - een nieuw woongebied - zullen de komende jaren ca. 6000 woningen worden gebouwd. Taken: - verrichten van alle, in de buitendienst voor komende landmeetkundige werkzaamheden; - het zo nodig verrichten van alle in de binnen dienst voorkomende reken- en tekenwerk zaamheden; - het leiding geven aan en begeleiden van de meetploeg t.b.v. de bijhouding van de basis- kaarten en waterpassingen. Vereisten: - N.L.F. Technicus en C.T.O. of een gelijk waardige opleiding; - ruime ervaring en een grote mate en zelfstandig heid bij het voorbereiden en uitvoeren van meetwerkzaamheden buiten op conventionele en tachymetrische wijze; - ruime ervaring in kaarteer- en tekenwerkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring max. f. 4.098,-- bruto per maand. Voor deze functie: - zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van de gemeente van toepassing - bij de selectie-procedure zal het personeel van de sector Landmeten worden betrokken Inlichtingen: bij de chef van de sector Landmeten, de heer A. Leijder Havenstroom, tel. 02550-19126. Het personeelsbeleid van de gemeente is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Ter bevordering van een evenwichtige man- vrouw verhouding in de organisatie, worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties vóór 31 augustus a.s te richten aan de directeur van het bedrijf Openbare Werken en Groenvoorziening, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. tJ5jjI9?ksf Bij de dienst Openbare Werken kan op de afdeling Controlling worden geplaatst een Algemene informatie: Eind 1985 is de automatische kaartvervaardiging gestart, gekoppeld aan vastgoedadministratie met behulp van een interactief systeem. De grootscha lige topografische kadastrale kaart is/wordt inge bracht als basis voor grafische administratieve toepassingen in het kader van de beheerstaken in de gemeente (leidingen-registratie, grondbedrijf, groenbeheer, wegen- rioolbeheer, woningkarto- theek, etc.). Taak: o.a. - bepalen beleid t.a.v. de grafische systemen; - stimuleren, coördineren en toetsen van het gebruik van de mogelijkheden die het IGS biedt; - adviezen ontwikkelen, invoeren en instand houden van geautomatiseerde technische/ administratieve informatievoorzieningen-. Functie-eisen: - academisch niveau (geodesie of gelijkwaardig b.v. Informatica); - kennis van interactieve grafische systemen (Intergraph/VAX); - 3 jaar ervaring in materie; - goede contactuele eigenschappen. Medewerk(st)ers van de afdeling zullen bij de selectieprocedure worden betrokken. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer A. Veldman, controller (tel.: 040-386225). Salaris. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot en met f 6.024,- bruto per maand (norm 1-6-1985). Voor zeer goede kandidaten is een maximum-salaris van f 6.854,- bereikbaar. Het beleid van de gemeente Eindhoven is er op gericht te streven meer vrouwen en mensen van etnische minderheden in dienst te nemen. Daarom worden zij met name uitgeno digd te solliciteren. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken en Organisatie van de Technische Diensten, Postbus 998, 5600 AZ Eind hoven, onder vermelding van vacature nr. 7161 (in de rechter bovenhoek van de brief). Binnen 4 weken na de sluiting van de inzendter mijn kunnen de sollicitanten nader bericht ver wachten. 362 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 50