LANDMEETKUNDIGE GEMEENTE ENSCHEDE BOUWDIENST M/V Bij de Bouwdienst wordt ten behoeve van de afdeling Vastgoedinformatie, tijdelijk voor 3 jaar, gevraagd een (vacature 54) Functie-informatie De afdeling Vastgoedinformatie bestaat uit een sectie landmeten, omvattende drie meetploegen, een sectie informatie voorziening omvattende een tekenzaal en de onderdelen kadaster, kartografie en een sectie automatisering (totaal 21 per sonen). De te benoemen functionaris zal worden belast met alle voorkomende landmeet kundige werkzaamheden in de sectie landmeten, onder meer met behulp van zelfregistrerende tachymeters. Bij de uitvoering van werkzaamheden geeft hij zij leiding aan een meetploeg van wisse lende samenstelling, bestaande uit twee meetassistenten. Eisen: - Diploma H.T.S.-landmeten; - kunnen werken met geavanceerde landmeetkundige apparatuur; - goede contactuele en leidinggevende vaardigheden; - ervaring in meten ten behoeve van grondtransacties, gericht op kadastrale toepassing, strekt tot aanbeveling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f. 2643,- en f. 3601,- of tussen f. 3039,- en f. 4089,- bruto per maand. Inlichtingen: Worden desgewenst telefonisch verstrekt door de chef Vastgoedinfor matie, de heer ir. B. H. Coelman, tel. (053)-81 52 59. De mogelijkheid deze functie in deeltijd te verrichten is onder zekere voorwaarden denkbaar. Uw voorkeur voor bepaalde arbeidstijden kunt u kenbaar maken op het sollicitatieformulier. Onze gemeente wil meer vrouwen benoemen in functies waarin zij onder vertegenwoordigd zijn. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd naar deze functie te solliciteren. De bekende, bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Een psychologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selec tieprocedure. Na ontvangst van het solli citatieformulier zal aan iedere sollicitant een selectiestatuut worden toegezonden. Hierin staan de rechten van de sollicitant vermeld. Belangstellenden voor deze functie kunnen binnen een week na het verschijnen van dit blad een sollicitatie formulier aanvragen bij het bureau Perso neelsvoorziening en loopbaan van de centrale afd. p o van de secretarie (Postbus 20, 7500 AA Enschede) onder vermelding van het betreffende vacature nummer. De Bouwdienst behandelt de zaken betreffende bouwen en wonen binnen de Gemeente Enschede, zoals bouwvergunning- aanvragen, (wijziging van) bestemmings plannen en beoordeling van verzoeken om bouw-, huur-, verhuis- en inspraaksubsidies alsmede gemeente garanties. Daarnaast is de Dienst de aangewezen instantie voor verkoop en aankoop van grond door de gemeente en verhuur van gemeente lijke panden. Stadsvernieuwing, verkeers- en vervoers- problematiek, inrichting van straten en onderhoud van civiele werken behoren eveneens tot het taakveld. Regelmatig staat de Bouwdienst het Gemeentebestuur ook in adviserende zin bij. NGT GEODESIA 87 363

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 51