verkoper I ASPA technisch medewerker m/v (m/v) ösi Aspa bv afdeling instrumenten te Utrecht, importeur van KERN landmeet kundige instrumenten, maakt deel uit van de Samas Groep nv. Voor de commerciële buitendienst zoeken wij een Profiel van de baan: het bewerken van bepaalde doelgroe pen in het westen van Nederland op taakstelling verwerven en noteren van orders bij deze doelgroepen Profiel van de persoon: leeftijd 25 - 35 jaar een hogere opleiding waarin kennis van de landmeetkunde en computers is ontwikkeld ruime ervaring in een buitendienst- functie in het bezit van rijbewijs BE woonachtig in het westen van Nederland gedegen kennis van de Duitse en Engelse taal Aspa biedt: een vast salaris goede secundaire arbeidsvoorwaar den, onder meer een winstdelings- regeling en een pensioenregeling een gedegen opleiding, onder andere een commerciële en technische opleiding bij de KERN-fabriek in Zwitserland Sollicitaties: schriftelijk binnen veertien dagen t.a.v. de heer J. Bonneveld, hoofd Personeelszaken een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure telefonische informatie over de functie kan ingewonnen worden bij de heer H. B. A. Gadella, manager Instrumenten (030-439139). Aspa bv Atoomweg 103 Postbus 8129 3503 RC Utrecht Tel. 030-439139 Op de afdeling Civiel Techniek bij Openbare Werken is plaats voor een Functie-informatie: - de werkzaamheden zullen zich in eerste instantie voornamelijk richten op het bege leiden van een door derden te vervaardigen digitale GBKN op basis van een vastgoedregistratie - na realisatie van het bovengenoemde zullen, in overleg met collega's en in samenwerking met derden, alle te automatiseren taakonder delen bij openbare werken moeten worden ontwikkeld, c.q. uitgebouwd - tevens zullen alle voorkomende landmeet kundige werkzaamheden moeten worden verricht. Functie-eisen: - een landmeetkundige opleiding op H.B.O.-niveau - aanvullende opleiding op automatiserings gebied strekt tot aanbeveling - affiniteit met automatisering - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - goede contactuele eigenschappen - leeftijd maximaal 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, plaatsvinden in niveau 8, 9 of 10, waarbij de respectievelijke salarisgrenzen f. 4.098,-- en f. 5.221bedragen. Overige informatie: Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Openbare Werken verricht de werkzaamheden voor de gemeente Langedijk en de gemeente Sint-Pancras. Beide gemeenten tellen te zamen 20.000 inwoners verdeeld over 6 dorpskernen. De afdeling Civiel Techniek is o.a. belast met de voorbereiding en begeleiding van nieuwe werken en met het beheer van wegen, riolering en plantsoenen. De landmeetkundige werk zaamheden zullen nog verder ontwikkeld moeten worden binnen deze afdeling. Inlichtingen kunnen desgewenst worden ver strekt door de chef van de afdeling Civiel Techniek, de heer O. Been, telefoonnummer 02260-16644, toestel 237. Sollicitaties binnen 14 dagen na het .ver schijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Langedijk. Dorpsstraat 575 1723 HB Noord-Scharwoude NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 56