LANDMEETKUNDIGE (m/v) 1 Brouwer Werving Selectie is een gespecialiseerd wervings- en selectiebureau voor top- en middenkader in de bouwnijverheid Wij zoeken voor een succesvol, jong, landmeetkundig bureau in het midden van het land contact met een ervaren technisch-commercieel landmeetkundige op HBO-niveau als De opdrachtgever verwacht: - inspirerende, doortastende persoon lijkheid, bekend met alle ins en outs van het landmeten en het uitzetten van kleine en middelgrote projecten - uitgesproken leidinggevende capaci teiten - commerciële kwaliteiten die leiden tot het zelfstandig verwerven van opdrachten - ervaring met automatisering - leeftijd tot 35 jaar De opdrachtgever biedt: - groeiperspectieven - een uitstekend salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - prima werkomstandigheden in een jong en gemotiveerd team Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een uitvoerig curriculum vitae, te zenden aan onderstaand adres t.a.v. de heer L. van Beusekom. Desgewenst kunt u telefonisch nadere informatie inwinnen (03451 -19342) Brouwer Werving Selectie B.V., Meent 54, 4141 AD Leerdam. PROVINCIE OVERIJSSEL Overijssel is een boelende en afwisselende provincie met een prettig woon- en werk klimaat. Zwolle en naaste omgeving bieden ruime vestigingsmogelijkheden en beschik ken over een ruim scala van sociaal-culturele en onderwijsmogelijkheden. De ambtelijke organisatie van de provincie Overijssel telt circa 900 medewerkers en is zeer onlangs ingrijpend gewijzigd. De nieuwe organisatie bestaat uit drie produktgerichte hoofdgroepen, de hoofdgroep Beheer en ondersteuning en de accountantsdienst. Het streven van de nieuwe organisatie naar bevordering van de externe gerichtheid en vergroting van de doelmatigheid en flexibili teit gaat gepaard met een veranderende be drijfscultuur. De aandacht is daarbij met name gericht op korte communicatielijnen, delegatie van bevoegdheden en een open manier van met elkaar omgaan. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollici tatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofdgroep Milieu en waterstaat, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle, onder vermelding van vacaturenummer M/87.17. Bij het bureau Landmeten en Grondzaken van de afdeling Nieuwe Werken binnen de hoofdgroep Milieu en waterstaat is plaats voor een Functie-informatie: De functie van landmeetkundige is een binnendienstfunctie. De taken zijn: het vervaardigen van situatietekeningen, lengte- en dwarsprofielen en tekeningen t.b.v. onteigeningsstukken het opmaken van grondaankoopgegevens t.b.v. taxatiewerkzaamheden het verrichten van meetpunt-, veelhoeks-, as- en oppervlaktebereke ningen alsmede transformaties. Binnen afzienbare tijd wordt binnen het bureau overgegaan op toepassing van een geautomatiseerd systeem van kaartvervaardiging. Functie-eisen: MTS richting Landmeten enige jaren ervaring kennis van de kadastrale boekhouding bekendheid met het werken met een interactief grafisch systeem aanvulling met een automatiseringsopleiding (Ambi-modules) verdient aanbeveling. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaringen bedraagt bij aanstelling maximaal f3.601,- bruto per maand. Selectieprocedure: Bij de selectie zullen medewerkers van het bureau worden betrokken. Informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer ing. W.W. Proper, hoofd van het bureau Landmeten en Grondzaken, telefoon 038-251380. WERVING SELECTIE ij 478 NGT GEODESIA 87

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 38