0 Neitraco Engineering 7 dagen per week- uw garan tie voor continuïteit. RH Survey Equipment verte genwoordigt o.a. de volgende merken: Sercel - Motorola - CWD EG&G - Raytheon - Ametek Interocean - Waverley Kongsberg Albatross - Trimble Navigation - Honeywell-ELAC Navitronic - HDW Elektronik Mesotech Voor meer informatie of advies: RH SURVEY EQUIPMENT Trawlerkade 64, 1976 CC IJmuiden Tel. 02550 - 35754. Fax 02550 - 35440 Telex 71047 RH Survey Equipment werkt als zelfstandige divisie van Radio-Holland B.V, en biedt een totaalpakket voor de survey- en offshore markt. Uit het wereldwijde aanbod aan survey apparatuur van ge renommeerde merken heeft RH Survey Equipment een selectie gemaakt. Dat waarborgt een leve ringsprogramma dat niet alleen zeer breed en gevarieerd is, maar ook kwalitatief optimaal genoemd mag worden. Echoloden, sonars, positie bepalingssystemen, ap- k paratuur voor bodem- profielregistratie en onder-water-communi catie. Geavanceerde elektronika waar u op kunt vertrouwen. De apparatuur kan desge wenst ook worden gehuurd. Service en onderhoud RH Survey Equipment biedt daarnaast een sterk service apparaat. Vanuit de eigen vestiging in IJmuiden. of vanuit de Radio-Holland vestigingen is wereldwijde service verlening -24 uur per dag, Geodesie en Civiele Techniek [\fjeitraco Engineering b.v. is een iNf ingenieursadvies- en tekenbureau met aktiviteiten op een verscheidenheid aan vakgebieden. De afdeling geodesie en civiele techniek voert opdrachten uit voor nuts-, overheids-, particuliere- en industriële bedrijven. De werkzaamheden die door genoemde afdeling worden uitgevoerd zijn: Landmeetkunde Opsporen van kabels en leidingen Leidingenregistratie Gegevensverwerking telecommunicatie Kartografisch tekenwerk Civieltechnisch tekenwerk Toezichthoudende assistentie Cultuurtechniek Hoofdkantoor: Regulierenring 1, Bunnik, Telefoon: 03405-64664. Bijkantoor: 's-Hertogenbosch Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht, Telex 70223 NL, Telefax 03405-63394 NGT GEODESIA 87 533

(NGT) Geodesia | 1987 | | pagina 37