den haag vraagt: CUNA PROFESSIONELE PORTOFOONS Grote en kleine modellen voor alle toepassingen VERKOOP/VERHUUR international b.v. Hoofd Landmeten en Vastgoed (v/m) Gemeente 's-Gravenhage den Verlauf der regionalen Siedlungsentwicklung. Trenkle, Orts- bestimmung und Positionierung 2. Hydrographisches Symposi um, 29. und 30. Mai 1986 in Hamburg. 1987-3 Htner, Ausgleichungs- und Optimierungsmodelle der Netzverdich- tung. Kampmann, Wüller, Die Methode der kleinsten Quadrate mittels Totalinversion. Van Mierlo, Hahn, Konsequenzen für die Zuverlassigkeitsmasse infolge der Elimination von Beobachtungen. Burstedde, Das Programmsystem Geonet zur Ausgleichung geo- datischer Netze. 1987-4 Sparla, Der Laserimpuls-Distanzmesser Distomat Wild DI3000 Messprinzip und Genauigkeitsuntersuchung. Gottwaid, Kern E2-SE Ein neues Instrument nicht nur für die Industrievermes- sung? Stober, Zur Entfemungsabhangigkeit der Nullpunktskorrek- tion bei elektrooptischen Entfernungsmessern. Bernstein, Der Ein- fluss des Datenumfangs auf empirisch ermittelte Kovarianzen. Nit- tinger, Dritte Regionale Kartographische Konferenz der Vereinten Nationen. 1987-5 Kersting, Optimale Konfiguration beim Vorwartseinschneiden mit Industriemess-Systemen. Klein, Zur geometrischen Baumesstech- nik im Platten- und Skelettbau. Cremer, Zur Achsberechnung im Strassen- und Eisenbahnbau. Schuhr, Veranderungen der über- gangsbogenform einer Gleisschere. 1987-6 Bauer, Böser, Dieterich, Gerardy, Möckel, Zur Ermittlung von Grundstückswerten. Brauer, Strukturanalyse einer stadtischen Bodenpreissammlung. Becker, Steuerprobleme bei stadtebauli- chem Grunderwerb, Umlegung und Enteignung im land- und forst- wirtschaftlichen Betriebsvermögen. Verkehrswert- und Entschadi- gungsermittlung bei Baudenkmalern. 1987-7 Wolfrum, Die Berechnung der Meridianbogenlënge und der Fusspunktbreite mittels der dritten Abplattung. Benning, Iterative ellipsoidische Lotfusspunktberechnung. Werner, Die 5-Parameter- Transformation Zusammenhang mit anderen Verfahren und die Elimination grober Fehler. Korittke, Die begleitenden Vermes- sungsarbeiten und das Durchschlagsergebnis bei der Auffahrung des Förderberges Prosper. excl. BTW, compleet v.a. fl. 995,- cuna PTT goedgekeurd Lage prijzen Unieke 24 uurs service Volledige garantie Ook mobilofoons Levering via R.I.B.- condities 9 Uit voorraad leverbaar Bel of schrijf voor informatie Eigen technische dienst Reparaties en onderhoud van alle merken Rotterdamsedijk 2 3112 BA Schiedam Tel. 010 - 415.17.88/462.00.06 Telex: 22393 CUNA NL Vac. nr. 37-88-0774 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling en Grondzaken t.b.v. de afdeling Landmeten en Kartografie Algemene informatie: in de ge meente Den Haag zijn op tal van ter reinen vernieuwende en inspirerende ontwikkelingen gaande. Ook op het gebied van de ruimtelijke ordening en grondzaken, de werkterreinen van de dienst SO-GZ, is veel in beweging. Binnen de dienst SO-GZ is de afdeling Landmeten en Vastgoed onderge bracht als centrale verantwoordelijke voor de gemeentelijke landmeetkundi ge activiteiten; ook het gemeenteka daster en het werkgelegenheidsregis- ter maken deel uit van de afdeling. De gemeente Den Haag doet momenteel een vooronderzoek naar de toepas singsmogelijkheden van digitale topo grafie. De afdeling L&V vervult hierin als leverancier van topografische in formatie een spilfunctie. Op grond van een organisatie-onderzoek is besloten de afdeling L&V te reorganiseren; het nieuwe hoofd van de afdeling zal hier aan gestalte moeten geven. Taak: - management van de afdeling; marktgericht opereren m.b.t. vast goedinformatie binnen en buiten de gemeente; initiëren van kwalitatief hoogwaar dige vastgoedinformatiesystemen; implementatie van digitale topogra fie; participeren in gemeentelijk en lan delijk overleg t.a.v. ontwikkelingen op het vakgebied, i Vereisten: universitair niveau; uitstekende manager met ervaring op het gebied van vastgoedinfor matie; bestuurlijke feeling; Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. De ge meente Den Haag wil meer vrouwen en leden van etnisch-culturele min derheidsgroeperingen in dienst ne men. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te vol doen, uitdrukkelijk verzocht te solli citeren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betref fende diensttak, onder vermelding van het genoemde vacaturenum mer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. - initiator met affiniteit voor zijn/haar markt; - bereidheid mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 8.144,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtin gen kunt u zich wenden tot ir. E.C.C. Blitz, telefoon 070-12 32 85. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikke ling-Grondzaken, t.a.v. Personeels- Organisatiezaken, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 88 81

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 29