sectie chef nv energiebedrijf voor groningen en drenthe m/v <4 Het EGD verzorgt met ca. 1100 medewerkers de elektriciteitsvoorziening in de provincie Groningen en het grootste gedeelte van de provincie Drenthe. Wij leveren elektriciteit aan ca. 260.000 klein- en 2000 grootverbruikers en beheren de openbare verlichting (110.000 aansluitingen). De afdeling Tekenkamer Leidingen Registratie (56 medewerkers) is belast met het in strooM kaart brengen van het distributie- en openbaar verlichtingsnet en het uitvoeren van topografisch meet- en verkenwerk. De afdeling kent vier secties en voor één hiervan, met als standplaats Groningen, is op korte termijn plaats voor een Enerzijds zal leiding dienen te worden gegeven aan medewerkers die grotendeels decentraal op een traditionele wijze leidingen registreren, anderzijds zal betrokkene binnenkort worden ingezet bij een proefproject waarin de benodigde kennis en ervaring wordt opgedaan om te kunnen besluiten of tot een geleidelijke invoering van een gedigitaliseerd leidingenregistratie en -informatiesysteem zal worden overgegaan. Voor de vervulling van deze vacature gelden de volgende functie-eisen: MTS-diploma Elektrotechniek/Landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding bij voorkeur enige jaren ervaring in de ieidingenregistratie basiscursussen informatievoorziening ervaring in leiding geven of beschikken over goede leidinggevende capaciteiten goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en contactuele vaardigheden rijbewijs B leeftijd ca. 30-35 jaar. Aanstelling kan, afhankelijk van opleiding en ervaring, plaatsvinden in een salarisklasse waarvan het maximum M260,- bruto per maand bedraagt. De arbeidsvoorwaarden ingevolge de WEB-CAO zijn van toepassing. Tevens vindt opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de Interprovinciale Ziektekostenregeling is van toepassing. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten door betrokkene met de psycholoog kunnen worden besproken, maakt deel uit van de selectieprocedure. Een medisch onderzoek gaat aan de aanstelling vooraf. Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer C. A. van der Horst, chef van de afdeling, tst. 2740 en/of de heer K. IJszenga, P&O.-consulent, tst. 2408. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: afdeling personeel en organisatie postbus 45 - telefoon 050-138633 9700 AA groningen g2 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 30