den haag vraagt: Grontmij HTS-ER LANDMEETKUNDE (M N) Hoofd Vastgoed (v/m) Voor deze functie geldt: Gemeente 's-Gravenhage Advies- en ingenieurs bureau voor plannen en projecten op het gebied van: landinrichting milieu natuuren landschap woon- en werkomgeving infrastructuur sport recreatie en toerisme De afdeling Landmeetkunde van Grontmij is één van de Centraal Technische Afdelingen en heeft De Bilt als vestigingsplaats. Ter versterking van deze groep zoeken wij een Na een periode van kennismaking met alle werkzaamheden in binnen- en buitendienst, zal betrokken kandidaat eentaak krijgen bij de geautomatiseerde gegevensverwerking. Daarnaast zal hij/zij dan worden ingezet bij grotere landmeetkundige projecten. Bij gebleken geschiktheid behoren verdere loopbaanstappen tot de mogelijkheden. Voor het goed uitoefenen van deze functie dienen kandidaten te beschikken over: een diploma HTS-landmeetkunde; affiniteit met automatisering; goede communicatieve vaardigheden. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met ir.T.A. Nieman, tel.: 030-767476. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Grontmij nv, afdeling Personeelszaken, Postbus203,3730 AE DE BILT. Uw sollicitatie dient binnen 14 dagen na plaatsing in ons bezit te zijn. 126 Vac. nr. 39-88-0781 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken Algemene informatie: met circa 350 mensen werkt SO/GZ aan de ruim telijke ordening in Den Haag. De sector Stadsontwikkeling ontwerpt de stede- bouwkundige en verkeersplannen, veelal op basis van planologisch onder zoek. De sector Grondzaken is verant woordelijk voor de financiële voorberei ding en bewaking van de plannen, ver werft onroerend goed, geeft grond uit en verzorgt bedrijfsverplaatsingen. Een matrix organisatie draagt bij aan een optimale afstemming tussen bei de sectoren. De afdeling Vastgoed bestaat uit de onderdelen Gemeente kadaster en Werkgelegenheidsregis- ter en maakt deel uit van de hoofdaf deling Landmeten en Vastgoed. Binnen de afdeling L en V is een reor ganisatieproces gaande, het hoofd Vastgoed zal hieraan mede gestalte moeten geven. Taak: - leiding geven aan 9 medewerkers; - marktgericht opereren m.b.t. de vastgoedinformatie binnen en bui ten de gemeente; - initiëren van een kwalitatief hoog waardig vastgoed(deel)systeem (produktontwikkeling). Vereisten: - HBO-niveau; - ervaring met of affiniteit tot geauto matiseerde vastgoedsystemen; - management-kwaliteiten; - grote mate van zelfstandigheid; - kennis van het functioneren van het Kadaster; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 6.065,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtin gen kunt u zich wenden tot mw. Ë.C.C. Blitz, telefoon 070-12 32 53 of dhr. C.J.G. Scholtes, telefoon 070- 12 35 05. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikke ling-Grondzaken, afdeling P.O.I., Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring. De ge meente Den Haag wil meer vrou wen en leden van etnisch-culturele minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicita ties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de be treffende diensttak, onder vermel ding van het genoemde vacature nummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 30