heidemij landmeetkundig automatiseringsmedewerker (m/v) Vastgoedd iensten Heidemij werkt al 100 jaar aan de inrichting van Neder land. Als onderneming die diensten verleent tot instand houding en verbetering van het wonen, werken en recreëren in de landelijke en stedelijke omgeving. Heidemij opereert met vier werkmaatschappijen: het ingenieursbureau Heidemij Adviesbureau BV, het aannemingsbedrijf Heidemij Uitvoering BV, het beheer- en informatiekantoor Heidemij Vastgoeddiensten BV. Het adviesbureau Euroconsult opereert in de ontwikke lingslanden. In totaal werken er 2.500 mensen bij Heidemij. Heidemij Vastgoeddiensten BV is één van de werkmaatschappijen van Heidemij Holding NV. De kernactiviteiten van Heidemij Vastgoeddiensten betreffen het verzamelen en verstrekken over, en het beheren van vastgoed. De produktgroep Geodesie is één van de grootste particuliere bureaus op het gebied van landmeetkunde en kartografie. Binnen deze produktgroep func tioneert een centrale reken/teken- en automatise ringsafdeling. Deze afdeling beschikt over een aantal inter actief grafische systemen en diverse in de praktijk ontwikkelde programma's voor geautomati seerde inventarisatie en verwer king van gegevens. Door een structurele uitbreiding van de werkzaamheden is op ons kantoor in Arnhem ruimte ontstaan voor een: De betreffende medewerker zal binnen een team van zeven col lega's op de centrale reken/teken- en automatise ringsafdeling belast zijn met: - het uitvoeren van landmeet kundige berekeningen - het vervaardigen en opbouwen van topografische digitale bestanden - voorkomende werkzaamheden die samenhangen met de operator-functie. Voor deze functie vragen wij kandidaten met: - MTS landmeetkunde, of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring - enige ervaring in het werken met digitale bestanden - goede samenwerkings- vaardigheden - leeftijdsindicatie tot 35 jaar. Kandidaten dienen bereid te zijn in voorkomende gevallen op onregelmatige tijden te werken. Informatie omtrent deze vacature kunt u inwinnen bij de heer ing. J.M. van Dam, hoofd van de afdeling, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer 085-778431, privé 08373-15634. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te worden gezonden aan de heer R.R. Wieringa, per soneelsconsulent van Heidemij Vastgoeddiensten BV, Postbus 139, 6800 AC Arnhem.

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 32