Provincie Zuid-Holland Landmeetkundig tekenaar (v/m) Dienst Verkeer en Vervoer De provinciale organisatie is opgebouwd uit vijf diensten en een aantal centrale afdelingen en bureaus. De vijf diensten zijn Ruimte en Groen, Water en Milieu, Welzijn, Economie en Bestuur, Verkeer en Vervoer en de Facilitaire dienst. Het provinciaal beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te sollici teren. De Dienst Verkeer en Vervoer 680 medewerkers) is opgebouwd uit een viertal afdelingen en een bureau Ondersteuning. Bij het bureau Landmeetkunde van de afdeling Wegen kan worden geplaatst een: (vac. nr. VV 88002) Taak: De taak van de nieuwe medewerker zal bestaan uit het verrichten van alle landmeetkundig cartografische werkzaamheden, zoals kaarteren, graveren, calqueren van kaarten t.b.v. aanleg, beheer en onderhoud van wegen, vaarwegen, recreatie gebieden enz. Vereisten: - een landmeetkundige opleiding, zoals NLF-landmeetkundig tekenaar, MTS landmeetkunde of PBNA/LOI landmeetkundig cartograaf; - interesse in de automatische kaart vervaardiging; - ervaring in landmeetkundig teken werk. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstel ling maximaal f 3.284,- bruto per maand. Bij een verdere doorgroei in de functie is t.z.t. een salaris tot f 3.616,- bruto per maand bereik baar. Desgewenst kunnen nadere inlich tingen worden verstrekt door het hoofd van het bureau Landmeet kunde, de heer ing. W. Lagerweij (telefoon 070-116302). Sollicitaties: Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de directeur van de dienstverkeer en Vervoer, Floris Grijpstraat 2, 2596 XD 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 88 181

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 33