Hoofd Werkvoorbereiding ATLAS In verband met de aanvaarding van een andere funktie binnen onze organisatie van de huidige funktionaris, zoeken wij een Tele Atlas is een dynamische, innovatieve en internationaal opererende middelgrote onderneming. Zij houdt zich bezig met het opbouwen, onderhouden en exploiteren van bestanden, die gegevens bevatten met betrekking tot verkeer, vervoer, toerisme, kartografie, bestuurlijke informatie en vastgoed. Bij deze aktiviteiten maakt Tele Atlas gebruik van zeer geavanceerde computer- en telecommunicatie- apparatuur. Tele Atlas neemt met haar aktiviteiten internationaal een unieke positie in. Reden waarom zij sinds eind 1986 de Eureka-status draagt. Funktiebeschrijving Als hoofd werkvoorbereiding ressorteert u direkt onder de technisch direkteur. U geeft leiding, daarbij gesteund door een eerste werkvoorbereider, aan de afdeling werkvoorbereiding, waar 13 medewerkers kartografisch en ander basismateriaal verwerken t.b.v. de afdeling uitvoering. U bent primair verantwoordelijk voor het effektief realiseren van de produktieplanning. U houdt zich verder bezig met het opstellen van werkprocedures en ontplooit initiatieven gericht op een optimale produktievoortgang. U heeft een deskundige inbreng bij de ontwikkelingen binnen nieuwe projekten. Funktie-eisen U bent een motiverende, ervaren leider en bekend met automatisering. Efficiency en kwaliteit zijn vanzelfsprekende zaken voor u. U beschikt over goede kontaktuele eigenschappen, waardoor u binnen diverse projekten met diverse disciplines kunt communiceren. Uw leeftijd ligt tussen 25 en 30 jaar. Een HBO-er of academicus met relevante achtergrond en/of ervaring lijkt ons de persoon die deze funktie kan waarmaken. Tele Atlas biedt u een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring, plus uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u denkt dat uw ambities en onze wensen samengaan en u in een jong en dynamisch bedrijf wilt werken, kan een sollicitatie zeer zinvol zijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Tele Atlas bv, dhr. M. H. T. Verbakei, Personeelszaken, Postbus 420, 5201 AK 's-Hertogenbosch. 182 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 34