hoofd van de afdeling landmeetkunde m/v ^mersfoort voor 38 uur per week bij de dienst Gemeentewerken. Groeistad Amersfoort is op weg naar 100.000 in woners die wonen en werken in en om een his torische binnenstad. Door zijn ligging combineert Amersfoort de voordelen van de randstad met die van de groene Veluwe. Gemeente Amersfoort vraagt, wegens vervroegde uittreding van de huidige functionaris, een Functie-informatie: Amersfoort is groeistad. Dit betekent dat tussen 1984 en 1994, voornamelijk ten noordoosten van de bestaande stad, 11.500 woningen en daarmee samenhangende voorzieningen en 65 ha bedrijfsterrein in projectverband worden ontwikkeld. Bij de afdeling Landmeetkunde, één van de 10 functio nele afdelingen van de dienst Gemeentewerken, is het merendeel van de activiteiten de laatste jaren op de groeistadtaak gericht. Dit werk geschiedt met zelfregistrerende apparatuur en digitale kaartbestanden t.b.v. ontwerp- en uitvoerings- werk. Met het vooruitzicht op verdere groei van de stad na 1994 worden momenteel maatregelen voorbereid om het woon-, werk- en leefklimaat voor de gehele gemeente verder te ontwikkelen. Systematische beheer- methoden spelen hierbij een belangrijke beleidsonder steunende rol. Mede daartoe zal in de komende tijd het overige landmeetkundige kaartbestand gedigitaliseerd worden. De ontwikkeling van geautomatiseerde vast goed-, beheer- en tekensystemen binnen en buiten de dienst vergt van de leiding van de afdeling landmeet kunde een marktgerichte oriëntatie. De 12 formatieplaatsen tellende afdeling beschikt over een tweetal deskundigen op het gebied van de kaartau- tomatisering. T.a.v. de verdere uitbouw binnen de afde ling zal het hoofd een stimulerende rol moeten vervullen. Taak: - management en taakontwikkeling van de afdeling; - marktgericht opereren m.b.t. het afdelingsprodukt; - inbreng in de discussie over automatisering en vast goedontwikkeling binnen en buiten de dienst. Functie-eisen: - inhoudelijke managementkwaliteit; - initiërende en stimulerende persoonlijkheid; - vermogen tot sturing en coördinatie, zowel binnen als buiten de dienst; - automatiseringservaring; - affiniteit tot geautomatiseerde vastgoedsystemen. Voor deze functie wordt gedacht aan een HBO-er met brede ervaring of een jong academicus met enige erva ring. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inscha ling plaatsvinden tot maximaal 6.548,- bruto per maand bij 38 uur per week. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden (vanaf 28 mei a.s.) tot de heer ir. J. Voorberg, adjunctdirecteur van de dienst Gemeentewerken, tel. nr. 033-694455, (respect, na 20.00 uur 02159-42548). Procedure: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van het selectieproces. Brief aan: Burgemeester en wethouders, Postbus 4000, 3800 EAAmersfoort, binnen 21 dagen na het verschijnen van deze oproep, onder vermelding van vacature nummer 881624. 236 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 36