LANDMETEN EN KARTOGRAFIE KEYNES INPARK STERK IN MAATWERK 9 Geodesie en Civiele Techniek Keynes Inpark is een ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein, dat o.m. geodesie, civiele techniek en leidingregistratie omvat. Het bureau beschikt over een krachtig interaktief grafisch computer systeem, en is toonaangevend in digitale landmeet- en tekentechnieken. Ook verricht Keynes Inpark baanbrekend werk bij de automatisering van vastgoedinformatie. Keynes Inpark gebruikt in het veld moderne technieken, zoals total stations voor een effektieve digitale registratie van topografische objekten. Met kringnetten en vrije standplaatsen voor de puntsbepaling. Onze ervaren tekenaars kunnen de resultaten verwerken tot een klassiek eind- produkt. En ons computersysteem maakt automatische verwerking tot kaarten en digitale bestanden mogelijk. Bestanden die een uitstekende basis vormen voor vastgoed informatie systemen, ten behoeve van rioolbeheer, wegbeheer en groenbeheer. Ook bouwbegeleiding behoort tot het werkterrein van Keynes Inpark. We berekenen matenplannen en grondverzet. We verrichten uitzetwerkzaamheden voor industrie, woning- en wegenbouw. En natuurlijk zijn waterpassingen, detail- en deformatiemetingen bij ons in goede handen. Want wij maken maatwerk van iedere opdracht. Keynes Inpark B.V. is gevestigd Lange Nieuwstraat 231-235, 3111 AJ Schiedam, 010-4278495 en George Westinghousestraat 2-4, 1097 BA Amsterdam, 020-932951. Steunadressen te: Breda, Heerlen, Middelburg en Zwolle. De sektor grafische registratie van de afdeling heeft vakatures voor: A- Tekenaars Leidingenregistratie m/v B- Leerlingtekenaars Leidingenregistratie m/v Funktie informatie: Het handmatig verrichten van registratietekenwerk voor verschillende disciplines en indien noodzakelijk assisteren bij landmeetkundige werkzaamheden. Funktie eisen: A. Ervaring als leidingentekenaar bij voorkeur op verschillende disciplines. Bereid om eventueel te reizen. Leeftijd tot 30 jaar. B. Voltooide opleiding M.T.S. landmeetkunde, weg- en waterbouw of kartografisch tekenaar. Voorkeur voor tekenen. Bereid tot het volgen van cursussen en eventueel te reizen. Wij bieden afhankelijk van leeftijd en ervaring een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie te richten t.a.v. de afdeling Geodesie en Civiele Techniek op het postadres van ons hoofdkantoor. Hoofdkantoor: Regulierenring 1; Bunnik, Telefoon 03405 - 64664, Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht, Telex. 70223 NL, Telefax 03405 - 63394. Bijkantoren: Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Eindhoven. 244 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 44