RIJKSWATERSTAAT meetkundige dienst Hoofd Stafmedewerker fotogrammetrie 2 Medewerkers fotogrammetrie Projectleider thematische kaarten Coördinator veranderingsproces De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch weten schappelijke directie van de Rijkswaterstaat. De MD ondersteunt de Rijkswaterstaat op geodetische en aanverwante gebieden door: - advisering; - op toepassing gericht speur- en ontwikkelingswerk; - het uitvoeren van specialistische metingen en karteringen. Als gevolg van de brede taakstelling van de Rijkswa terstaat is de MD actief op vrijwel alle vakgebieden binnen de geodesie en op tal van aangrenzende secto ren: landmeetkunde, mariene geodesie, satellietplaats bepaling, fotogrammetrie, topografische en thematische kartografie, geo-informatiesystemen en remote sensing. Het beleid is gericht op: - verbreding en verdieping van de op toepassing gerichte technisch-wetenschappelijke know-how; - implementatie van nieuwe methoden en technieken; - verdergaande automatisering. Om dit beleid mede gestalte te geven dienen bij de Meetkundige Dienst de hiernavolgende funkties op kor te termijn vervuld te worden: stafafdeling fotogrammetrie en kartografie HOOFDAFDELING LUCHTKARTERING (vac.nr. MD/87) Funktie-informatie: Het geven van leiding aan de stafafdeling Fotogrammetrie en Kartogra fie, die belast is met het verrichten van speur- en ontwikkelingswerk, ad visering en ondersteuning op de volgende taakvelden: - fotogrammetrie t.b.v. kaartvervaardiging en de opbouw van digitale topografische bestanden; - groot- en kleinschalige kartografie; - niet-topografische fotogrammetrie; - automatisering op deze gebieden. Het geven van ondersteuning bij de beleidsontwikkeling van de hoofdaf deling. Funktie-eisen: Geodetisch ingenieur (TU-Delft). Ruime onderzoekservaring, bij voorkeur in de fotogrammetrie of in de mathematisch-fysische geodesie. Salaris: Standplaats: Max. f 6.908,- per maand. Delft (vac.nr. MD/93) Funktie-informatie: Het verrichten van speur- en ontwikkelingswerk op de volgende taak velden: - fotogrammetrie t.b.v. kaartvervaardiging en de opbouw van digitale bestanden; - niet-topografische fotogrammetrie. Funktie-eisen: HTS-landmeetkunde, bij voorkeur afstudeerrichting fotogrammetrie. Bijzonderheden: Op termijn behoort een leidinggevende funktie in de produktiesector tot de mogelijkheden. Salaris: Standplaats: Max. f 4.115,- per maand. Delft. (vac.nr. MD/94) Funktie-informatie: Het inwinnen van informatie uit luchtopnamen met behulp van fotogram- metrische technieken ten behoeve van de opbouw van digitale topogra fische bestanden. Funktie-eisen: MTS-landmeetkunde. Bijzonderheden: Kandidaat moet de bereidheid hebben om een fotogrammetrische opleiding te volgen. Een onderzoek m.b.t. stereoscopisch meetvermogen behoort tot de se lectieprocedure. Salaris: Standplaats: Max. f 3.616,- per maand. Delft. (vac.nr. MD/89) Funktie-informatie: Leiding geven aan een team van 10 medewerkers. Als teamleider meewerken aan de vervaardiging van veelal niet- routinematig kleinschalig meerkleuren kaartwerk. Het aan de hand van de wensen van de opdrachtgever samenstellen van kartografische modellen. Het onderhouden van kontakten met opdrachtgevers en drukkerijen v.w.b. offertes, materiaalkeuzes, levertijden enz. Kontroleren en toetsen van af te leveren produkten. Het mede initiëren van verdere automatisering op kartografisch gebied. Adviseren van andere kaartvervaardigende overheidsinstellingen. De opdrachten dienen veelal onder tijdsdruk te worden uitgevoerd, waarbij geen kwalitatieve concessies mogen worden gedaan. Funktie-eisen: HTS-kartografie of gelijkwaardig. Ruime ervaring in de kleinschalige kartografie. Ervaring met geautomatiseerde kaartvervaardigingsprocessen. Salaris: Standplaats: Max. f 4.724,- per maand. 's-Gravenhage. HOOFDAFDELING MARIENE EN TERRESTRISCHE GEODESIE Afdeling Terrestrische Geodesie (MTT) (vac.nr. MD/88) Funktie-informatie: Het adviseren in en coördineren van werkzaamheden die gericht zijn op de veranderingsprocessen binnen één van de afdelingen MTT.

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 36