RIJKSWATERSTAAT meetkundige dienst 2 Projektleiders Systeemmanager Hoofd van de afdeling onderzoek Onderzoeksingenieur Het bijscholen en instrueren van medewerkers en het introduceren van nieuwe meetmethodieken. Het leveren van een beleidsvoorbereidende sijdrage op afdelingsniveau. unktie-eisen: HTS-landmeetkunde. Bijzonderheden: 3e funktie heeft in principe een tijdelijk karakter (tot 1990). De betrok ken funktionaris zal zich t.z.t. dienen te kwalificeren voor een (leidingge vende) funktie binnen de Meetkundige Dienst. Salaris: Max. f 5.253,- Standplaats: per maand. Delft. yac.nr. MD/92) vnktie-informatie: Het voorbereiden van en (funktioneel) leiding geven aan landmeetkundi ge projekten/meetunits van variabele grootte. Het deelnemen aan de beleidsvoorbereiding van de onderafdeling. Het geven van specialistische adviezen aan derden. Het mede zorg dragen voor kwaliteitsbewaking en efficiënte inzet van oersoneel en apparatuur. Het instrueren van meetleiders bij de invoering van nieuwe methoden sn technieken. Het begeleiden van praktikanten (HTS/MTS). Funktie-eisen: HTS-landmeetkunde. Salaris: Max. f 4.115,- per maand. Standplaats: 's-Hertogenbosch en 's Heer Arendskerke. systemen bij de Meetkundige Dienst en/of bij andere RWS-diensten. Funktie-eisen: Geodetisch ingenieur (TU Delft) met kennis van vastgoedsystemen en informatica. Salaris: Standplaats: Max. f 6.065,- per maand. Delft. (vac.nr. MD/91) Funktie-informtie: Beheren en evalueren van systemen in gebruik bij de Meetkundige Dienst, zoals LAN, datacommunicatiesystemen, hardware van minicom puters, m.n. VAX. Funktie-eisen: HTS-E/informatietechniek of gelijkwaardig, ervaring met datacommu nicatie. Salaris: Standplaats: Max. f 4.724,- per maand. Delft. HOOFDAFDELING TECHNISCHE EN NUMERIEKE ONDERSTEUNING vac.nr. MD/86) vnktie-informatie: Het initiëren van speur- en ontwikkelingsprojekten, veelal in samenwer- ing met andere RWS-diensten en instellingen in binnen- en buiten and. Het leveren van een inbreng in nationale en internationale commissies n werkgroepen. .eiding geven aan de afdeling. s lid van de besluitvormende staf van de hoofdafdeling. -unktie-eisen: eodetisch ingenieur (TU-Delft), bij voorkeur richting fysisch mathemati sche geodesie. Bijzonderheden: Momenteel vindt een herwaarderingsonderzoek naar een hoger funktie- liveau plaats. Salaris: Standplaats: Max. f 6.908,- per maand. Delft. vac.nr. MD/90) 'unktie-informatie: s verantwoordelijk voor één of meer projekten met betrekking tot formatie-analyse voor een opzet en invoering van geo-informatie- De MD is op zoek naar creatieve mensen, met een doelgerichte praktische instelling. Voor leidinggevende funkties wordt veel waarde gehecht aan mana gementkwaliteiten op technisch, financieel en sociaal gebied. Bij de MD wordt een gericht opleidingsbeleid gevoerd; van de kandidaten wordt verwacht dat ze interesse hebben in het uitbreiden van hun kennis en vaardigheden. Informatie met betrekking tot de vacatures kan worden verkregen bij de personeelsconsulenten L.J. Seriese, tel. 015-691213 of E.C.M. Dog ger, tel. 015-691214. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectiepro cedure. De MD wil meer vrouwen in dienst nemen. Zij worden met name uit genodigd te solliciteren. Er is een mogelijkheid voor kinderopvang. Bovengenoemde (bruto) salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden vóór 30 juni 1988 aan: Meetkundige Dienst Stafafdeling Personeelszaken Postbus 5023 2600 GA Delft Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u toegezonden.

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 37