chef tekenkamer leidingenregistratie nv energiebedrijf voor groningen en drenthe *SrfOOM Binnen de sector Transport en Distributie is de afdeling Tekenkamer Leidingen Registratie o.a. belast met het in kaart brengen van het distributie- en openbaar verlichtingsnet en het tj, uitvoeren van topografisch meet- en verkenwerk. Deze taken worden door 56 medewerkers verricht, die verdeeld zijn over één sectie ■to»- Algemeen en drie secties, waarvan de medewerkers grotendeels decentraal (13 vestigingen) zijn tewerkgesteld. De registratie van leidingen vindt nog op een traditionele wijze plaats. Binnenkort zal d.m.v. een proefproject de nodige kennis en ervaring worden opgedaan om te kunnen besluiten of tot een gedigitaliseerd leidingenregistratie- en informatiesysteem zal worden overgegaan. Daarnaast wordt de afdeling betrokken bij projecten t.b.v. gezamenlijke legging van leidingen met externe bedrijven. Voor deze afdeling vragen wij op korte termijn een De NV EGD transporteert en distribueert elektrische energie in de provincie Groningen (met uitzondering van de stad Groningen) en het grootste gedeelte van de provincie Drenthe. Wij leveren elektriciteit aan bijna 270.000 klein en 2000 grootverbruikers en beheren de openbare verlichting. Verder houden wij ons bezig met kleinschalige energieprojecten, waarvan warmte/kracht installaties een belangrijk onderdeel vormen. Het personeelsbestand omvat ruim 1000 medewerkers, hiervan werken de meesten op het hoofdkantoor en in de werkplaatsen te Groningen. Daarnaast zijn er 13 vestigingen verspreid over het verzorgingsgebied. Functie-eisen die aan u (man of vrouw) worden gesteld zijn: een voltooide HTS-opleiding (Electrotechniek/Landmeetkunde/Informatica) beschikken over managementkwaliteiten goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid kennis van automatisering, bij voorkeur op het aangegeven werkgebied leeftijd ca. 35 jaar. Salariëring zal plaatsvinden in een salarisklasse welke in overeenstemming is met de zwaarte van de functie, waarbij rekening zal worden gehouden met relevante ervaring. De arbeidsvoorwaarden ingevolge de WEB-CAO zijn van toepassing. Tevens vindt opname plaats in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De resultaten daarvan kunnen door betrokkene met de psycholoog worden besproken. Een medisch onderzoek gaat aan de aanstelling vooraf. Desgewenst kan nog nadere informatie worden verstrekt door het hoofd van de Technische Dienst Transport en Distributie ir. E van Dijk, toestel 2902 en/of de heer K. IJszenga, Personeel- en Organisatieconsulent, toestel 2408. Sollicitaties kunnen tot en met 14 dagen na plaatsing worden gericht aan: NV EGD sociale en organisatiezaken postbus 45 - telefoon 050-138633 9700 AA Groningen 296 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 38