hoofd Afdeling Vastgoedinformatie RO De afdeling Vastgoedinformatie van de Dienst Ruimtelijke Ordening beheert het gemeentebrede informatiesysteem van Vastgoed van de gemeente Utrecht. Het informatiesysteem bestaat uit het digitaal grafisch deelsysteem Topografie en Leidingen en het administratief deelsysteem Gebouwen. Deze beide deelsystemen zijn operationeel in tegen stelling tot het deelsysteem Grond en Water dat, inklusief het gemeentekadaster, nog ontwikkeld moet worden. Het informatiesysteem Vastgoed is een afbeelding en een beschrijving van alle objekten met een vaste plaats op, in of onder het aardoppervlak. Het wordt nu reeds op vele plaatsen in de gemeentelijke organisatie gebruikt om t.b.v. ruimtelijke inrichting en beheer komputer- ondersteuning te introduceren in de produktielijnen ten behoeve van planning, uitvoering van werken, beheersystemen, leidingenregistratie en distributieinformatie. Een der belangrijkste taken in de komende jaren zal zijn de verdere opbouw van het informatiesysteem, de bijhouding ervan en de organisatie van het gebruik. Om leiding te geven aan deze afdeling zoeken wij een: Taken: *De realisatie van het takenpakket van de afdeling en de afstemming van het produkten- pakket op de markt. *Het leiden van de afde ling bestaande uit de onderafdelingen Land meten, Grafische Informatie, Administratieve Informatie en Systeembeheer (totaal ongeveer 45 personen). "Het planmatig ontwikkelen van het afdelingsbeleid op korte, middellange en lange termijn. *Het onderhandelen met derden over uitbesteding van werk, aanschaf van pro- duktiemiddelen en afzet van produkten. *Het als deskundige op het gebied van Vastgoed systemen participeren in de beleidsvorming op gemeentelijk en landelijk niveau. Eisen: 'Gedegen kennis van en inzicht in de infor matica in relatie met vastgoed, bij voorkeur TU-Geodesie of daarmee verwant. 'Finan- cieel-economisch en administratief organisa torisch inzicht in de procesbeheersing van het VGI-systeem. 'Managementkennis en -vaar digheid (o.a. organisatieveranderingsproces sen, managementtechnieken en organisatie van de informatievoorziening). 'Ruime erva ring in een leidinggevende functie in relatie tot de vastgoedinformatie. Salaris: Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van kennis en ervaring. Het maximum salaris be draagt uiteindelijk f 8825,- per maand. Bijzonderheden: Een psychologisch en een medisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. Vrouwen worden vooral uitgenodigd te sollici teren. Bij functies waarin vrouwen onderverte genwoordigd zijn, zal aan vrouwen die aan de functie-eisen voldoen of waarvan verwacht mag worden dat zij binnen een redelijke ter mijn voldoende zullen functioneren, de voor keur worden gegeven. Inlichtingen: Kunt u inwinnen bij de heer Ir. M. de Jong, Directeur Dienst Ruimtelijke Ordening, telefoon 030-919476. Sollicitaties 2 weken na verschijning van dit blad richten aan: Hoofd Personeel en Organisatie van de Dienst Ruimtelijke Ordening, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht. Dienst Ruimtelijke Ordening gemeente Utrecht 298 NGT GEODESIA

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 40