den haag vra SYSTEEMANALISTEN V/M INFORMATIEANALISTEN V/M KV* VAN ALPHEN KVVan Alphen is een zelfstandig informatica adviesbureau Hoofd Tekenkamer Grondzaken (v/m) Voor deze functiegeldt: Gemeente 's-Gravenhage Binnen het bureau werken deskundigen op het gebied van organisatie, informatie en automatisering nauw samen. Wij adviseren over het automatiseren van technische processen voor zowel profit als non-profit organisaties alsmede bij de invoering van systemen in die organisaties. Afstemming met administratieve processen is hierbij een gegeven. Onze specialiteit is het ontwikkelen van vastgoed systemen afgestemd op de informatiebehoefte van de organisatie. Wegens sterke toename van onze werkzaamheden zoeken wij meerdere: die zelfstandig kunnen werken bij onze opdrachtgevers. Wij denken aan mensen met minimaal een HBO-opleiding, ruime ervaring en goede contactuele eigenschappen. Tevens is kennis van interactief grafische systemen, alsmede de koppeling hiervan met relationele databases een vereiste. Wij bieden u een aantrekkelijke functie met een goede beloning en ruime ontplooiingsmogelijkheden. Indien u geïnteresseerd bent, richt dan uw sollicitatie aan onze bureaumanager dhr. J.S.J. Jansen. informatica adviseurs Nieuwe Plein 3 Telefoon (085143 0630 6811 KN Arnhem Fax 085-455375 Vac.nr. 37-88-1636 Voor de Gem. Dienst Stads ontwikkeling-Grondzaken ib.v. de afdeling Tekenkamer Grondzaken. Algemene informatie: Met circa 350 mensen werkt SO/GZ aan de ruimtelijke ordening in Den Haag. De sector Stadsontwikkeling ontwerpt de stedebouwkundige- en verkeersplan nen, veelal op basis van planologisch on derzoek. De sector Grondzaken is ver antwoordelijk voor de financiële voor bereiding en bewaking van de plannen, verwerft onroerend goed, geeft grond uit en verzorgt bedrijfsverplaatsingen. Een matrix-organisatie draagt bij aan een op timale afstemming tussen beide secto ren. De Tekenkamer Grondzaken vormt onderdeel van de afdeling Uitgifte en ver richt ondersteunende (teken) werk zaamheden voor de sector Grondzaken. Onder meer wordt een eigendoms systeem bijgehouden. De komende ja ren zullen de werkzaamheden belangrij ke veranderingen ondergaan door on dermeerautomatisering en de invoering van digitale topografie. Taak: - leidinggeven aan 5 medewerkers; - voortrekkersrol in tekenkamer t.a.v. veranderingsprocessen; - bijdragen leveren aan ontwikkeling in formatiesysteem, i.h.b. de zorg voor af stemming van het grafische op het ad ministratieve deel. Vereisten: - HBO-niveau; - ervaring met of affiniteit tot geautomati seerde informatiesystemen; - leidinggevende kwaliteiten; - grote mate van zelfstandigheid; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 5.253,-- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer H.J. Neeft, tel. 070-123340. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stads ontwikkeling-Grondzaken, afdeling POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De gemeente Den Haag wil meer vrouwen en leden van etnisch-culturele minderheids groeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de be treffende diensttak, onder vermelding van het genoemde vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enve loppe en voorzien van uw adres met postcode. NGT GEODESIA 88 351

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 35