LEIDING- EN KABEL REGISTRATIE KEYNES INPARK STERK IN MAATWERK Geodesie en Civiele Techniek Keynes Inpark B.V. is gevestigd Lange Nieuwstraat 231 -235, 3111 AJ Schiedam, 010-4278495 en George Westinghousestraat 2-4, 1097 BA Amsterdam, 020-932951. Steunadressen te: Breda, Heerlen, Middelburg en Zwolle. Keynes Inpark heeft ruime ervaring in het ontwerpen, opbouwen en aktualiseren van gegevens bestanden ten behoeve van het beheer van ondergrondse systemen. Het inventariseren van reeds aanwezige gegevens, en het beoordelen van de kompleetheid en aktualiteit daarvan is uit gangspunt van elk projekt. In het veld wordt met detektoren en/of proefgaten de bestaande liggingsinformatie aangevuld. Bij rioleringsregistratie gebruiken we speciale gereedschappen en videokamera's. In ons computersysteem kan aan de grafische gegevens beheerinformatie worden gekoppeld, zoals lengte, oppervlak, ouderdom en materiaalsoort. Kortom, Keynes Inpark kiest voor werkmethoden die naadloos aansluiten bij de wensen en procedures van de opdrachtgever: handmatig, digitaal, of een kombinatie van beide. Zo leveren we maatwerk binnen elke situatie. Keynes Inpark is een ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein, dat o.m. geodesie, civiele techniek en leidingregistratie omvat. Het bureau beschikt over een krachtig interaktief grafisch computersysteem, en is toonaangevend in digitale landmeet- en tekentechnieken. Ook verricht Keynes Inpark baanbrekend werk bij de automatisering van vastgoedinformatie. Neitraco Engineering B.V. is een ingenieurs-, advies- en tekenbureau dat onder meer werkzaamheden verricht op het gebied van de leidingenregistratie, landmeetkunde, kartografie, weg-, water- en betonbouw. 'V-v,*/ De opdrachten hiervoor worden uitgevoerd op onze kantoren N of op lokatie en omvatten de volgende werkzaamheden: Alle voorkomende tekenwerkzaamheden voor de leidingenregistratie. Detekteren en inmeten van kabels en leidingen. Verwerking bezettings- en struktuurgegevens telecommunicatie. Kartografisch tekenwerk. Waterpassingen en hoogtemetingen. Situatiemetingen. Uitzetwerkzaamheden. Oppervlakte en volumebepaling. Civieltechnisch tekenwerk. Toezichthoudende assistentie bij civieltechnische werken. Projektering en werkvoorbereiding. Voor nadere informatie zenden wij u op aanvraag gaarne onze afdelingsfolder toe of maken een afspraak. Hoofdkantoor: Regulierenring 1, Bunnik, Telefoon 03405 - 64664, Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht, Telex 70223 NL, Telefax 03405 - 63394. Bijkantoren: Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Eindhoven. 356 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 40