WATERSCHAP REGGE EN D1NKEL V. REKENAAR/TEKENAAR (M/V) VI. MEDEWERKER GRONDZAKEN (M/V) Het waterschap is een middelgrote lagere overheidsinstelling, belast met waterstaatstaken, te weten het kwaliteits- en kwantiteitsbeheer in geheel Twente. Het waterschapshuis is in Almelo. De ambtelijke organisatie is onlangs gereorganiseerd. De organisatie, die circa 245 medewerkers telt, bestaat uit twee diensten: een secretarie en een technische dienst. Uitgangspunt voor de vorming van één technische dienst is de nieuwe benadering met betrekking tot het waterbeheer in Nederland, algemeen aangeduid met integraal waterbeheer. Deze technische dienst bestaat uit vier afdelingen; de afdelingen plannen (nieuwe werken), waterbeheer (beheer en onderhoud van watergangen), zuiveringsbeheer (beheer en onderhoud van rioolwaterzuiveringsinstallaties) en opper vlaktewater. Sollicitanten worden opgeroepen voor de hieronder omschreven functies. Het bureau landmeetkunde en grondzaken. Dit bureau houdt zich bezig met landmeetkundige werkzaamheden en grondverwerving in algemene zin. Bij het bureau is plaats voor een Functie-informatie: uitvoeren van landmeetkundig reken- en tekenwerk; invoeren van meetgegevens en verwerken tot digitaal bestand; vervaardigen en opbouwen van digitale bestanden als onderdeel van een geografisch informatiesysteem. Selectie-eisen: een middelbare landmeetkundige opleiding; ervaring in en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking op het terrein van de geodesie; leeftijd tot circa 30 jaar. Benoeming zal plaatsvinden in de voorlopige functionele schaal 71 (salaris tot maximaal f 3.616,— bruto per maand). Bij het bureau landmeetkunde en grondzaken is tevens plaats voor een Functie-informatie: verwerven onroerend goed, voornamelijk in de agrarische sector; vaststellen van schadevergoedingen voortkomende uit de grondverwerving; toeleveren basisgegevens ten behoeve van grondverwerving door derden. Selectie-eisen: opleiding MBCS cultuurtechniek of een gelijkwaardige opleiding; ervaring inzake verwerving onroerend goed (met name in de agrarische sector); kennis van onroerend goedrecht; goede contactuele eigenschappen; goede redactionele en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; affiniteit met automatisering; zelfstandig kunnen werken. Benoeming zal plaatsvinden in de voorlopige functionele schaal 71 (salaris tot maximaal f 3.616,— bruto per maand). Algemeen Bij het waterschap wordt een systeem van functiewaardering toegepast met een drie-schalenstelsel, te weten aan loopschaal, functionele schaal en uitloopschaal. De bij het rijk geldende secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in het al gemeen van toepassing bij het waterschap Regge en Dinkel. Belangstellenden voor de bovengenoemde functies kunnen tot veertien dagen na het verschijnen van dit blad schrifte lijk een sollicitatieformulier aanvragen door het invullen en opsturen van onderstaande strook naar de afdeling perso neel en organisatie van het waterschap Regge en Dinkel, Apollolaan 1, 7604 EH Almelo. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen via de afdeling personeel en organisatie (telefoon 05490- 27555). Hierbij verzoek ik u om toezending van een sollicitatieformulier voor de functie van: (vacaturenummer: Naam Adres Postcode en woonplaats: NGT GEODESIA 88 411

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 39