PROVINCIE LANDMEETKUNDIG TEKENAAR (M/V) DIENST VERKEER EN WATERSTAAT De nieuwe Dienst Verkeer en waterstaat bestaat uit de Afdelingen Civiele techniek. Verkeer en vervoer, Beheer, Landmeten en Ondersteuning. In de binnendienst is thans de vacature (vacaturenummer 392) De Afdeling Landmeten verleent landmeetkun dige en kadastrale assistentie aan de provincia le diensten en is onderverdeeld in een binnen- en buitendienst. De buitendienst bestaat uit een landmeter en drie meetploegen. Het binnendienstteam bestaat uit een werk- coördinator met zeven medewerkers. De binnendienst is onder meer belast met het vervaardigen van grootschalig kaartmateriaal ten behoeve van de uitvoering en het beheer van werken, het berekenen van assen, grenzen en grondaankoopgegevens, kabel- en leiding registratie, alsmede het bijhouden en ver nieuwen van kadastraal kaartmateriaal. Bij deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van een geautomatiseerd reken- en tekensysteem. Functie-informatie Het hoofdbestanddeel van de functie omvat het handmatig vervaardigen van kadastraal kaart materiaal en de archivering daarvan. Het betreft hier kadastraal kaartmateriaal van de gehele provincie Drenthe waarop jaarlijks alle mutaties moeten worden bijgewerkt. Daarnaast zullen incidenteel andere voorko mende werkzaamheden moeten worden uitge voerd waaronder het uitwerken van meetge gevens uit waterpassingen en het vervaardigen van profieltekeningen. Functie-eisen - MAVO-opleiding met wiskunde of een daar mee vergelijkbare opleiding. - Landmeetkundige of kadastrale tekenoplei ding (bijvoorbeeld PBNA of Kadaster). - Goed ontwikkelde vaardigheid in het tekenen van kadastraal kaartmateriaal. - Kunnen werken in teamverband. Salariëring Er wordt afhankelijk van leeftijd en ervaring een salaris geboden tot maximaal 3.284,- bru to per maand bij een 38-urige werkweek (voor lopige functieschaal 6). Inlichtingen Nadere inlichtingen met betrekking tot deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer W. Hidding, coördinator binnendienst, of de heer ing. J.R.F. de Thouars, hoofd van de Af deling Landmeten (telefoonnummer 05920- 55544, respectievelijk toestel 642 en 635). De functie kan in deeltijd worden vervuld. Mogelijkheid tot kinderopvang (van nul tot vier jaar) is aanwezig. De provincie Drenthe wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties dienen voor 10-10-1988 te worden gericht aan het hoofd van de Stafafdeling Per soneel, organisatie en informatie, de heer drs. J. Wiersum, provinciehuis, Postbus 122, 9400 AC Assen. Linksboven op de brief en envelop s.v.p. het vacaturenummer vermelden. 412 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 40