SOFTWARE CONSULTING KEYNES INPARK STERK IN MAATWERK Neitraco Engineering b.v. F Geodesie en Civiele Techniek Neitraco Engineering B.V. is een ingenieurs-, advies- en tekenbureau dat onder meer werkzaamheden verricht op het gebied van de leidingenregistratie, landmeetkunde, kartografie, weg-, water- en betonbouw. De opdrachten hiervoor worden uitgevoerd op onze kantoren of op lokatie en omvatten de volgende werkzaamheden: Alle voorkomende tekenwerkzaamheden voor de leidingenregistratie. Detekteren en inmeten van kabels en leidingen. Verwerking bezettings- en struktuurgegevens telecommunicatie. Kartografisch tekenwerk. Waterpassingen en hoogtemetingen. Situatiemetingen. Uitzetwerkzaamheden. Oppervlakte en volumebepaling. Civieltechnisch tekenwerk. Toezichthoudende assistentie bij civieltechnische werken. Projektering en werkvoorbereiding. Voor nadere informatie zenden wij u op aanvraag gaarne onze afdelingsfolder toe of maken een afspraak. Hoofdkantoor: Regulierenring 1, Bunnik, Telefoon 03405 - 64664, Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht, Telex (70223 NL, Telefax 03405 - 63394. Bijkantoren: Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Eindhoven. Keynes Inpark is een ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein, dat o.m. geodesie, civiele techniek en leidingregistratie omvat. Het bureau beschikt over een krachtig interaktief grafisch computersysteem, en is toonaangevend in digitale landmeet- en tekentechnieken. Ook verricht Keynes Inpark baanbrekend werk bij de automatisering van vastgoedinformatie. Software van Keynes Inpark heeft haar kwaliteiten in de praktijk overtuigend bewezen. Onze ervaren systeemanalysten en programmeurs maken uw software perfekt op maat. Ook leveren we in eigen huis ontwikkelde programmapakketten, zoals topografie menu, leidingregistratie, digitizer, tachy- metrie, squaring en vele andere user commands. Keynes Inpark software is zorgeloos gereedschap voor elke professional. Veel organisaties besluiten hun grafische en administratieve vastgoedinformatie te automati seren. Van vitaal belang daarbij is de informatieplanning waarin beleidsaspekten zoals visie en prioriteiten gestalte krijgen. Dat leidt vrijwel altijd tot een fundamentele verandering van werk wijzen. De consultants van Keynes Inpark begeleiden zulke veranderingsprocessen, afgestemd op de individuele behoeften van de opdrachtgever. Keynes Inpark B.V. is gevestigd Lange Nieuwstraat 231-235, 3111 AJ Schiedam, 010-4278495 en George Westinghousestraat 2-4,1097 BA Amsterdam, 020-932951. Steunadressen te: Breda, Heerlen, Middelburg en Zwolle. NGT GEODESIA 88 421

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 49