geodetisch ingenieur (TUD) Sar vV HASKONING V V ||J en Architectenbureau HASKONING is een onafhankelijk ingenieurs- en architectenbureau met ongeveer 450 medewerkers, actief in binnen- en buitenland. De projecten van Haskoning omvatten de volgende gebieden: architectuur, bedrijfsgebouwen, centrales, infrastructuur, milieu, energie, waterhuis houding, automatisering, logistiek en industriële projecten. Met name op het buitenland gericht zijn: human settlements development, basin development, coastal development, transport, ports, agriculture. Bovenstaande gebieden zijn ondergebracht in vijf divisies (twee buiten landse en drie binnenlandse). Binnen de divisie Infrastructuur en Planologie zijn onder meer onder gebracht: stedelijke infrastructuur, verkeer, geluid, planontwikkeling, waterbouwkunde, geodesie en vastgoedbeheer. Ter uitbreiding van de adviesgroep "Geodesie en Vastgoedbeheer" zoeken wij een: Tot de taken zullen behoren: projectleiding op het gebied van geautomatiseerde ver werking van topografische gegevens; ontwikkeling van geautoma tiseerde informatiesystemen (leidingenregistratie- en vastgoedinformatie); contacten met opdracht gevers. Wij vragen: ongeveer 5 jaar ervaring in dit vakgebied; ervaring met geautomatiseer de gegevensverwerking; kennis op het gebied van vastgoed informatie systemen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de adviesgroep geodesie, Ir. LA. Smit. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring behoren tot de selectie procedure. Uw sollicitatie met volledig curriculum vitae kunt u sturen naar de afdeling personeels zaken, t.a.v. Ing. G. Wu Iff raat. Haskoning B.V., Berg en Dalseweg 61, Postbus 151, 6500 AD Nijmegen. Telefoon: 080-228015. Lid Orde van Raadgevende Ingenieurs Nederlandse Koninklijk Ingenieurs- 470 N6T GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 34