den haag vraagt: Projectleider topografische informatievoorziening (v/m) Voor deze functie geldt: Gemeente 's-Gravenhage Vac. nr. 05-88-1668 Voor de Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling- Grondzaken t.b.v. de afdeling Landmeten en Vastgoed Algemene informatie: de gemeente Den Haag bevindt zich in een veranderingsproces. De reorganisatie, die recent in de raad is vastgesteld, richt zich zowel op een herstructurering van de organisatie als op cultuurverande ring. Ook op het gebied van de ruimtelijke ordening en het grondbedrijf, de werkterreinen van de dienst SO-GZ, is veel in beweging. Binnen de dienst SO-GZ is de afdeling Landmeten en Vastgoed centraal verantwoordelijk voor de gemeentelijke landmeetkundige activiteiten; ook het gemeentekadaster en het werkgelegenheidsregister maken deel uit van deze afdeling. Mede in het kader van de invoering van digitale topografie is binnen de afdeling L en V een ingrijpende reorganisatie gaande. De gevraagde projectleider zal mede richting geven aan dit veranderingsproces. De taken van de afde ling L en V zijn ondergebracht in drie afdelingen. Landmeten: verricht alle speciale landmeetkundige activi teiten, zowel voor projecten als t.b.v. digitale topografie. Digitale topografie: is verantwoordelijk voor de opbouw, bijhouding en beheer van het topografisch basisbestand van de gemeente Deri Haag. Vastgoedinformatie: verzorgt beheer en onderhoud van administratieve vastgoedbestanden. Taak: - advisering t.a.v. topografische en vastgoedinformatie; - marktgericht opereren m.b.t. vastgoedinformatie bin nen en buiten de gemeente; - informatisering en automatisering; - projectleiding t.a.v. implementatie digitale topografie; - leidinggeven aan de medewerkers van de afdeling Digi tale Topografie. Vereisten: - universitair niveau, bij voorkeur geodesie; - opleiding en ervaring op informatiegebied; - ruime mate van zelfstandigheid; - initiator met affiniteit voor zijn/haar markt; - goede contactuele eigenschappen en bestuurlijke fee ling; - leidinggevende capaciteiten; - bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 6.908,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wen den tot de heer E. Scheltes, telefoon (070) 12 33 27. SOLLICITATIEADRES: Gemeentelijke Dienst Stadsontwikkeling-Grondzaken, Afd. POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De gemeente Den Haag wil meer vrouwen en leden van etnisch-culturele minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties bin nen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak, onder vermelding van het genoemde vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voorzien van uw adres met postcode. NGT GEODESIA 88 521

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 33