cm-i KV *VAN ALPHEN Neitraco Engineering KV Van Alphen is een zelfstandig informatica adviesbureau Geodesie en Civiele Techniek Binnen het bureau werken deskundigen op het gebied van organisatie, informatie en automatisering nauw samen. Ons dienstenpakket bevat onder meer het maken en ten uitvoer brengen van intormatieplannen. Hierbij hanteren wij eigen methoden en technieken, die snel tot een goed resultaat leiden. De ontwikkeling van vastgoed systemen, afgestemd op de informatiebehoefte is onze specialiteit. Wij beschikken over ruime kennis en ervaring betreffende grafisch (CAD/CAM) en administratief vastgoed, alsmede de koppeling hiertussen. Deze vastgoed informatie vormt de basis van ons werkterrein: informatiesystemen op het gebied van de ruimtelijke ordening, openbare werken, volkshuisvesting en het grondbedri|! Met onze op resultaat gerichte aanpak kunnen wij u helpen mei het leggen van een goed gefundeerde basis voor uw informatievoorziening. informatica adviseurs Nieuwe Plein 3 6811 KN Arnhem Telefoon (085) 43 06 30 Neitraco Engineering B.V. is een ingenieurs-, advies- en tekenbureau dat onder meer werkzaamheden verricht op het gebied van de leidingenregistratie, landmeetkunde, kartografie, weg-, water- en betonbouw. De opdrachten hiervoor worden uitgevoerd op onze kantoren x of op lokatie en omvatten de volgende werkzaamheden: Alle voorkomende tekenwerkzaamheden voor de leidingenregistratie. Detekteren en inmeten van kabels en leidingen. Verwerking bezettings- en struktuurgegevens telecommunicatie. Kartografisch tekenwerk. Waterpassingen en hoogtemetingen. Situatiemetingen. Uitzetwerkzaamheden. Oppervlakte en volumebepaling. Civieltechnisch tekenwerk. Toezichthoudende assistentie bij civieltechnische werken Projektering en werkvoorbereiding. Voor nadere informatie zenden wij u op aanvraag gaarne onze afdelingsfolder toe of maken een afspraak. Hoofdkantoor: Regulierenring 1, Bunnik, Telefoon 03405 - 64664, Postadres: Postbus 330, 3500 AH Utrecht, Telex. 70223 NL, Telefax 03405 - 63394. Bijkantoren: Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Eindhoven. 586 NGT GEODESIA 88

(NGT) Geodesia | 1988 | | pagina 42