—MD Projektleider Hoofd van de afdeling Mariene Geodesie meetkundige dienst De Meetkundige Dienst (MD) is een technisch wetenschappelijke directie van de Rijkswaterstaat (RWS). Zij ondersteunt de RWS op geodetisch en aanverwante gebieden door: - advisering en beleidsondersteuning - toepassingsgerichte research en development - leveren van geoinformatie. Deze taken vinden plaats op tal van deelgebieden binnen de geodesie zoals landmeetkunde, mariene geodesie, fotogrammetrie, topografische en thematische kartografie en remote sensing. De laatste tijd legt de MD het accent op de techniek van inwinning van plaatsgebonden informatie d.m.v. satellieten en de opbouw en beschikbaarstelling van digitale bestanden met topografische informatie. Bij de uitvoering van die taken speelt de hoofdafdeling Mariene en Terrestrische Geodesie (MT) een belangrijke rol. Bij de hoofdafdeling MT bieden wij een tweetal boeiende en vooral veelzijdige functies: Functie-informa tie Het voorbereiden van en (funktioneel) leiding geven aan landmeetkundige projekten/meetunits van variabele grootte in de onderafdeling Arnhem. Het deelnemen aan de beleidsvoorbereiding van de onderafdeling. Het geven van specialistische adviezen aan derden. Het mede zorg dragen voor kwaliteitsbewaking en efficiënte inzet van personeel en apparatuur. Het instrueren van meetleiders bij de invoering van nieuwe methoden en technieken. Het begeleiden van praktikanten (HTS/MTS). Funktie eisen: HTS-landmeetkunde rijbewijs BE ervaring op het gebied van het voorbereiden van specialistische landmeetkundige projekten. Salaris: Max. f 4.115,- per maand Standplaats: Arnhem Funktie-informatie: Het algemeen leiding geven aan de onderafdeling Bijzondere projekten en Mariene Metingen. Sturing geven aan een zo efficiënt mogelijke uitvoering van mariene geodetische projekten, gericht op specialistische advisering en assistentie. Verder gestalte geven aan taak- en organisatie-ontwikkelingen binnen de afdeling. Als lid van de staf mede het beleid bepalen van de hoofdafdeling. Funktie-eisen: Minimaal HBO-opleiding op landmeetkundig of hydrografisch gebied; Kennis en ervaring op hydrografisch gebied strekt tot aanbeveling; Goede leidinggevende- en sociale vaardigheden; Goede talenkennis; Rijbewijs BE. Salaris: Standplaats: Max. t 6.065,- per maand. Delft. Informatie en sollicitatie Voor beide funkties geldt dat het volletijds funkties (38 uur per week) zijn. Voor meer informatie over deze funkties kunt u kontakt opnemen met de heer ir. L.J.J. Vogelaar (tel.: 015-691396) of voor de eerste funktie kunt u kontakt opnemen met de heer ing. B.H.W. Benda (tel.: 015-691393). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Meetkundige Dienst van de RWS, t.a.v. de Stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5023, 2600 GA Delft. Vermeld in uw reaktie naar welke funktie uw belangstelling uitgaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het ministerie wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur.

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 32