Welke creatieve 'hoogvlieger' voelt zich bij ons in z'n element? Application Consultant Satellite Communication/Navigation Systems. Electronic Systems, Land De Radio Holland Group is een internationaal opererende handelsonderneming, gespecialiseerd in high-tech elektronica en compleet geïntegreerde systemen ten behoeve van bedrijven, industrie, scheepvaart en de overheid. De activiteiten zijn ondergebracht in drie divisies, waarvan de Marine Division zich bevindt in Rotterdam. De Land Division en de Defense Division opereren vanuit Amsterdam. De Radio Holland Group beschikt over een wereld wijd netwerk van vestigingen endochterbedrijven, waar in totaal ruim 900 mensen werkzaam zijn. Systems Application Engineering is onderdeel van de Land Division. Zij vormt een kerngroep van specialisten op TU/HBO-niveau, actiefin die kennis gebieden die voor de Radio Holland Group van belang zijn, met name industriële automatisering, (data)communicatie en elektronica. Deze afdeling participeert en adviseert in acquisitie- en verkoop activiteiten. Verbreding en verdieping van de kennisgebieden moeten leiden tot uitbreiding van de nationale en internationale activiteiten van de Radio Holland Group. Wij zoeken voor deze a fdeling een creatieve expert. De functie. Uw taak ligt op het gebied van 'tailor-made' fleetmanagement systemen gebaseerd op mobiele satellietnavigatie (GPS) en -communicatie in combinatie met Dead Reckoning systemen voor voertuigen. Als Application Consultant vervult u een brugfunctie tussen de techniek en haar toepassingen. Daartoe onderhoudt u intensieve contacten met enerzijds de interne bedrijfs groepen, anderzijds onze klanten en leveranciers in binnen- en buitenland. Op basis van uw creativiteit en kennis draagt u nieuwe toepassingsmogelijkheden aan, die u in samenwerking met de bedrijfsgroep(en) weet te presenteren. Voorts zult u een bijdrage leveren aan de offertewerkzaamheden en verantwoordelijk heid dragen voor de technische aspecten. Bovendien voert u, waar nodig, het project management. Als representant van de Radio Holland Group bent u nauw betrokken bij de industriële marketing van de systemen. De functie-eisen. Wij verwachten dat u een TU-opleiding heeft gevolgd, Geodesie (fysisch-mathematisch), Elektronica of Informatica. Bij voorkeur heeft u enige jaren ervaring in een industriële omgeving. Ervaring met PC's en moderne opslag- en presentatietechnieken van kaartmateriaal strekt tot aanbeveling. Vanzelfsprekend hechten wij belang aan goede communicatieve vaardigheden, waarbij een schriftelijke en mondelinge uitdrukkings vaardigheid in het Engels vereist wordt. Informatie en sollicitatie. Meer informatie kunt u verkrijgen bij de afdeling Personeelwerk, telefoon 020-101972. Voor specifieke informatie betreffende de functie kunt u bellen met de heer Ir. C. L. Kroes die overdag bereikbaar is onder nummer 020-1019 72 en na 20.00 uur onder nummer 02518-50287. Uw sollicitatie. Uw sollicitatie gaarne binnen 14 dagen richten aan de heer K. Filius. Radio Holland Group, Jan Rebelstraat 20, Postbus 9094, 1006 AB Amsterdam. f" 90 NGT GEODESIA 89

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 34