Sr Inpark Gemeente Etten-Leur passe-partout Docent bouwmeten LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER (M/V) ingenieursbureau HTS'er LANDMEETKUNDE m/v INPARK B.V. (voorheen Keynes Inpark B.V., Fugro Geodesie B.V. en Netherlands Hydrographic Services B.V.) is een Ingenieurs- en Adviesbureau met vestigingen in Leidschendam, Amsterdam, Leeuwarden en Breda. Het bedrijf telt circa 350 medewerkers en is gespecialiseerd in: - Landmeten en kartografie - Software en consulting - Civiele techniek - Leiding- en kabelregistratie - Rioolinspectie - Hydrografie, geofysica en oceanografie - Fotogrammetrie Voor ons kantoor te Leeuwarden zoeken wij een Na een inwerkperiode zal betrokken kandidaat worden belast met de dagelijkse leiding van de landmeetkundige werkzaamheden op het kantoor Leeuwarden. Met name de voorbereiding, coördi natie en begeleiding van geautomatiseerde opname- en verwerkingstechnieken zullen tot zijn taak behoren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Inpark B.V., Postbus 1296, 8900 CG Leeuwarden, t.a.v. de heer G. Ruitenbeek, telefoon 058-120634. een afwisselende en boeiende baan. Gezocht: een docent met TU- of HTS-opleiding, leeftijd ca. 30 jaar, praktische ervaring op de bouwplaats gewenst. Taak: het verzorgen van kursussen maat voering aan volwassenen door heel Nederland (3 dagen); het tezamen met onze maatvoerders ontwikkelen van kursusstof (1 dag); het zelfstandig uitvoeren van meet- werk (1 dag). Computerervaring, een goede handelsgeest en onder nemingszin strekken tot aanbeveling. Salarisindikatie: aanvangssalaris f 3.250,— - f 4.750,— bruto per maand, excl. reis- en verblijfskosten, afhanke lijk van ervaringsniveau. Gelieve kontakt op te nemen met: INGENIEURSBUREAU PASSE-PARTOUT, ir. J. J. Knol Mercuriusweg 8, 2741 TA Waddinxveen Tel. 01828- 10411/10474, 's avonds 01820 - 23453 Bij het bureau Civiele Techniek Voorbereiding binnen de afdeling Openbare Werken van de dienst Gemeentewerken kan geplaatst worden een Functie-inhoud: Het taakgebied zal voornamelijk gericht zijn op algemene landmeetkundige activiteiten zoals: het voorbereiden van meetopdrachten; het maken van matenplannen; het toetsen van ontwerpen/bouwplannen op kartogra- fische maatvoering; de zorg voor het vervaardigen, bijhouden van groot schalige basiskaarten; de zorg voor het gemeentekadaster; het onderhouden van contacten met de dienst Kador; waar nodig actief deelnemen aan meetactiviteiten. Het opstarten/begeleiden/initiëren van het automatiseren van: het topografisch bestand; de landmeetkundige activiteiten; de landmeetkundige inbreng in vastgoedregistratie of andere informatiesystemen. Het assisteren bij andere op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-vereisten: een middelbare schoolopleiding (Havo-VWO): het bezit van het diploma HTS landmeetkunde of gelijk waardige oplieding; een opleiding c.q. kennis en ervaring op het gebied van automatisering; enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; geschiktheid voor en bereid zijn tot samenwerking in teamverband; goede contactuele vaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris tot maximaal bruto per maand f 4.724,(salaris niveau 9). Algemene informatie: De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente is aangesloten bij de intergemeentelijke ziektekostenregeling (I.Z.A. Noord- Brabant). Op basis van de huisvestingsnota zal voor het verkrijgen van woonruimte medewerking worden verleend. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Etten-Leur beschikkend over stedelijke voorzieningen is een gunstig gelegen gemeente van ruim 32.000 in woners. Nadere inlichtingen kunnen eventueel telefonisch wor den ingewonnen bij de dienst gemeentewerken, tel. 01608-24000, toestel 330, of bij de afdeling Personeel en Organisatie, toestelnr. 324. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent persoon, opleiding, ervaring en dergelijke, binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethou ders van Etten-Leur, postbus 10.100, 4870 GA Etten-Leur. Links boven in de brief het vacaturenummer 89/20 ver melden. NGT GEODESIA 89 91

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 35