gemeente Weert COÖRDINATOR LANDMETEN (M/V) stichting NGL personalia REIS NAAR FIG-PC TE BUDAPEST - AUGUSTUS 1989 Zoals gemeld in het februarinummer vindt van 14 tot en met 21 augustus in Budapest de jaarlijkse Permanent Committee Meeting plaats van de Fédération Internationale des Géomètres (FIG). Tij dens de PC-Meeting zal ook een symposium worden georganiseerd onder de titel „Modern surveying instruments and digital techni ques". Gedeeltelijk geïntegreerd en gedeeltelijk aansluitend organi seert de International Cartographic Association haar wereldconfe rentie. Inmiddels is door de heer Wessel contact gelegd met een reisbureau in Apeldoorn voor het organiseren van een gezamenlijke busreis naar Budapest. Daardoor kunnen we nu een concreet voorstel doen. Bij genoeg belangstelling (ca. 25 personen) zal op 13 augustus een touringcar richting Hongarije afreizen. Overnachting zal in West- Duitsland plaatsvinden op tweepersoonskamers (toeslag van f 45, p.p. voor een éénpersoonskamer). Het verblijf in Budapest is in een driesterrenhotel in de onmiddellijke omgeving van het congrescen trum. De kamers zijn voorzien van badkamer en toilet. Het program ma in Budapest omvat een folkloreavond, een boerenbruiloft, een stadsbezoek aan Budapest met gids en een poestaprogramma met o.a. een bezoek aan een kuurbad. De touringcar is alle dagen ter be schikking van de groep. De terugreis zal op 21 augustus aanvangen met opnieuw een overnachting in West-Duitsland. De prijs bedraagt f 985,— per persoon, inclusief toeristenbelasting, maar exclusief de visumkosten. Dit aanbod geldt niet alleen voor NVG-leden, maar voor alle leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen. Heeft u belang stelling, wilt u zich dan aanmelden bij de secretaris van de NVG, de heer H. Velsink, Magistratenveld 402, 7327 LH Apeldoorn, tel. 055 - 418658 (overdag: 055 - 28208). NVG-bestuur Per 1 januari 1989 is de heer M. Mesch als hoofd afdeling Land meten en Kartografie in dienst getreden bij Ingenieurs- en Architek- tenburo Mabeg-van Hasselt BV te Utrecht. M. Mesch was voorheen werkzaam bij de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers. Sinds 1987 was hij werkzaam bij CMG Utrecht als consultant op het gebied van Leiding Informatie Syste men. Als zodanig was hij nauw betrokken bij presales- en ontwikkei- activiteiten ten behoeve van SICAD, het Siemens-produkt op dit terrein. Met ingang van 1 februari 1989 is ing. E. J. Lubbers in dienst getreden van Has- koning te Nijmegen in de functie van Projectleider-Geodesie. Hij wordt belast met de begeleiding van projecten en pro- duktontwikkeling. De heer Lubbers was jarenlang werkzaam bij Fugro Geodesie en heeft daar speci fieke deskundigheid verworven op het ge bied van digitale technieken met betrek king tot kaartvervaardiging en leidingenre gistratie. De gemeente Weert Stad in het groen biedt als cen trumgemeente voor westelijk Midden-Limburg een goed uit gebouwd voorzieningenniveau met een aantrekkelijk woon-, werk- en leefklimaat. Voor de ruim 40.000 inwoners zijn ca. 500 medewerkers in de gemeentelijke organisatie actief. Sinds 1 januari 1989 is een nieuwe geïntegreerde orga nisatiestructuur van kracht. Met deze structuur wordt vergro ting van onder meer de slagvaardigheid, de klantgerichtheid en het kostenbewustzijn nagestreefd. De ambtelijke organi satie bestaat uit 5 operationele en 3 ondersteunende sectoren. Bij de afdeling Ruimtelijke Ordening en Landmeten, welke nu nog bestaat uit 2 landmeters, 2 landmeetassistenten en een tekenaar bestaat de vacature van Algemene informatie De landmeetkundige groepering heeft tot taak het verrichten van alle landmeetkundige activiteiten binnen de gemeertelij- ke organisatie, hieronder wordt verstaan: produceren en bijhouden van kaartmateriaal; verschaffen van meet-, rekenkundige en kadastrale ge gevens; uitzetten van bouwwerken, wegen, grenzen e.d. Functie-informatie het zodanig coördineren en organiseren van de werk zaamheden opdat een zo effectief en efficiënt mogelijke dienstverlening door de groepering ontstaat; zorgdragen voor productie van functioneel grootschalig en kleinschalig kaartmateriaal en het beheer daarvan; automatisering van de daartoe geëigende landmeetkun dige werkzaamheden; informatie publiek. Functie-eisen H.T.S.-landmeetkunde; coördinerende capaciteiten, bijv. blijkend uit enige jaren ervaring in soortgelijke functie; relevante kennis op het gebied van automatisering; kennis van vastgoedregistratie, dan wel de bereidheid hebben deze op korte termijn op te doen; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris en aanstelling Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 4.724,00 bruto per maand (schaal 9). Definitieve vaststelling van de bezoldiging vindt plaats op basis van functiewaardering. Een medisch onderzoek zal en een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Landmeten, de heer G. Cuppens (toestel 248). Sollicitaties Het personeelsbeleid van de gemeente Weert is erop gericht om meer vrouwen, leden van etnische groeperingen en ge handicapten in dienst te nemen. Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Weert, Postbus 950, 6000 AZ Weert. Met ingang van 1 januari 1989 is de heer C. Faber met pensioen gegaan. Begon hij als leerling-tekenaar bij het CTO aan de Zwetstraat te Den Haag, zijn opleiding landmeetkunde kreeg hij bij de P.W. van Amsterdam, waarna hij werkzaam was bij het P.W.N. van Noord-Holland en bij KLM Aerocarto. Na vijf jaar Verenigde Staten (sub-division en State Highway projects) stelde Bechtel International Company hem in 1964 te werk als landmeetkundige/hydrograaf ten behoeve van het Nederlandse aardgasleidingproject. Sedert 1968 zette hij dit werk voort in dienst van de NV Nederlandse Gasunie. Vanuit deze plaats groet hij oud-collega's en overige bekenden die hij uit het oog heeft verloren. 142 NGT GEODESIA 89

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 38