DE DIENST PUBLIEKE WEBKEN ZOEKT EEN VOOR DE AFDELING LANDMETEN MmmÊmmM: Tilburg is een stad met toekomst. In het bouwen aan die toekomst vervult de gemeentelijke dienst Publieke Werken een belangrijke rol. Met verantwoordelijkheden - zowel beleidsmatig als operationeel - op terreinen als ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en openbare wer ken moet deze dienst prestaties van formaat leveren om bij te dragen aan de ontwikkeling van de stad. Publieke Werken is een dienst waar visie, kwaliteitswerk en service hand in hand gaan. Sinds een recente heroriëntatie op organisatorische opzet en aanpak van taken kent de dienst vier hoofdafdelingen: Ruimtelijke Ordening en Volkshuisves ting, Openbare Werken, Grond-en Bouwzaken, Middelen. Kiezend voor een moderne stijl van werken die past bij de eigen bedrijfscultuur heeft Publieke Werken op diverse niveaus behoefte aan nieuwe impulsen. Tilburg. Een stad die bij de tijd is. Centrum van het toeristisch en natuurrijk midden-brabant. Met 154.000 inwoners groot genoeg voor spanning en ontspanning. Om er stedelijk of in het groen te wonen. Om er te flaneren en te recreëren. Vol cultuur, van klassiek tot ludiek Vol wetenschappelijk en beroepsonderwijs. Vol bedrijvig heid, uit binnen- en buitenland, van traditioneel tot high tech. Gemeente Tilburg. Heeft een modern opgezette, gedecentraliseerde structuur volgens het 'concernmodel'. Gemeentelijke diensten hebben daarbij vergaande bevoegdheden in de beleidsvoorbereiding en -uit voering. Ze opereren op bedrijfs matige wijze en maken gebruik van moderne hulpmiddelen. Controlling en managementrap portage zijn in dat verband operationele begrippen. De afdeling Landmeten, bestaande uit dertien medewerkers en onder deel van de hoofdafdeling Grond- en Bouwzaken, is belast met de kaartvervaardiging ten behoeve van plannen op het terrein van de ruim telijke ordening, ten behoeve van beheersactiviteiten en van civiel technische werken en grondtransacties. Daarnaast verzorgt de afdeling de maatvoering voor civieltechnische, verkeers- en bouwprojecten. Tenslotte is Landmeten verantwoordelijk voor de topografische basis gegevens ten behoeve van de vastgoedinformatie. Functie-inhoud Het optimaal benutten van stereo- karteringen en van het digitaal bestand voor de afdelingstaken Het opzetten en invoeren van een topografisch basisbestand Advisering over topografische en vastgoedinformatie Onderzoek naar en beleidsadvise ring over de technische, financiële en organisatorische aspecten van een topografisch basisbestand (in overleg met de stuurgroep automatisering van de dienst en met potentiële gebruikers) Voorzien in de vraag naar topogra fische gegevens en het treffen van tijdelijke maatregelen bij het vooralsnog ontbreken van een basissysteem Marktgericht opereren met vast goedinformatie binnen en buiten de gemeente Projectleiding bij de implementa tie van digitale topografie, mede in relatie tot de automatisering van alle tekenkamers binnen de dienst. Ervaring met automatisering Goede contactuele eigenschappen Leeftijd: Bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 6.065,- (schaal 11Voor de functie van afdelingshoofd maximaal f 6.908, (schaal 12). Procedure Kandidaten moeten binnen twee weken na verschijnen van dit blad hun schriftelijke sollicitatie sturen naar: Publieke Werken gemeente Tilburg, hoofd stafafdeling Personeelszaken, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. Op uw sollicita tiebrief s.v.p. het vacaturenummer 88-G-04-08 vermelden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Voor leidinggevend personeel is een inspraakprocedure van toepassing; bij de selectie wordt een vertegen woordiging van de medewerkers betrokken. Bij gelijkwaardigheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten uit categorieën die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Bij gebleken geschiktheid wordt de betreffende medewerker op termijn hoofd van de afdeling Landmeten. Functie-eisen Voltooide opleiding geodetisch ingenieur Kennis van en ervaring met interactieve grafische systemen sssfcv :;y XxXvX-X;:-:-:-: 202 NGT GEODESIA 89 - 4

(NGT) Geodesia | 1989 | | pagina 42